Joanna Krupa w 2018 roku poślubiła Douglasa Nunesa. Tuż po ślubie powitali na swiecie córeczkę Ashę-Leigh, dla której rodzice stracili głowę. Joanna zrezygnowała nawet z brylowania na ściankach w Polsce, by skupić się na wychowywaniu dziecka w Los Angeles. Choć przez wiele lat wydawało się, że Joanna i Douglas są dla siebie stworzeni, a ich historia przypomina miłosny film, w marcu 2023 roku media obiegła wstrząsająca wiadomość – modelka rozwodzi się ze swoim mężem!

Joanna Krupa się rozwodzi! Mąż złożył pozew o rozwód

Jak podawał portal TMZ, Douglas Nunes złożył dokumenty rozwodowe po 5 latach małżeństwa, jako przyczynę rozstania podając „różnice nie do pogodzenia”, a datę separacji – 2 stycznia 2023 roku. Biznesmen poprosił o wspólną prawną i fizyczną opiekę nad ich córką oraz zastrzegł, że nie chce płacić Krupie alimentów. Jakiś czas później Joanna Krupa opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym potwierdziła szokujące doniesienia:

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza. Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować. Chcę tylko powiedzieć, że oboje jesteśmy zaangażowani w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, tak byśmy dalej mogli mogli być jak najlepszymi rodzicami.

Joanna Krupa zabrała córkę Ashę do Dzień Dobry TVN. Pod studiem zrobiły show (ZDJĘCIA)

Douglas Nunes świętuje Dzień Ojca. Były partner Joanny Krupy opublikował serię zdjęć z córeczką

Choć Joanna i Douglas nie są już razem, w ich życiu wciąż najważniejsza jest dla nich córka Asha. Teraz z okazji Dnia Ojca, który w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony 18 czerwca, Douglas Nunes opublikował wzruszający post na Instagramie. Mężczyzna umieścił filmik, w którym możemy podziwiać serię uroczych zdjęć z jego córeczką, z róznych okresów. Dumny tata zdecydował się w ten sposób celebrować 5 lat bycia ojcem dla Ashy. Sklejka rozczuliła serca fanów, którzy pod postem gratulowali mu bycia tatą dla tak cudownego dziecka oraz składali życzenia. Post skomentowała również sama Joanna Krupa, która napisała:

Asha na zawsze pozostanie najlepszym prezentem, który daliśmy sobie nawzajem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.

IG: nunes451

IG: nunes451

IG: nunes451

IG: nunes451

IG: nunes451

IG: nunes451

IG: nunes451

IG: nunes451

IG: nunes451