Camila Cabello (22 l.) i Shawn Mendes (21 l.) tworzą jedną z najgorętszy par zza oceanem. Obydwoje są młodzi, piękni i muzycznie uzdolnieni. Swoją znajomość zaczęli od przyjaźni, która z czasem ewoluowała w coś poważniejszego. Cabello postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i odpowiedzieć na intymne pytania, dotyczące jej życia osobistego i relacji z piosenkarzem.

Camila Cabello UKRADŁA przedmiot z Pałacu Kensington. „Przepraszam William i Kate”

Jak Shawn Mendes dba o Camilę Cabello?

Camila Cabello aktualnie przeżywa bardzo intensywny czas. Piosenkarka pracuje nad wydaniem najnowszego albumu, który będzie nosił tytuł „Romance„. Wygląda na to, że celebrytkę trafiła „strzała miłości” i cały czas ma amory w głowie. Camila z okazji promocji swojego albumu postanowiła odpowiedzieć na pytania od fanów. Cabello na Twitterze udzielała odpowiedzi dociekliwym obserwatorom, na temat romantycznej relacji z chłopakiem. Piosenkarka odpowiadała na intymne pytania, typu: „Jakie są małe rzeczy, które sprawiają, że czujesz się kochana?”

Więc, lubię się przytulać… i gdy ludzie mówią mi słodkie rzeczy – wyjawiła piosenkarka

Pomimo pojawiających się plotek, mówiących o ukrytej orientacji seksualnej Shawna Mendesa, para wydaje się nie przejmować spekulacjami, tylko robi swoje. Zarówno Shawn jak i Camila promienieją za każdym razem, gdy znajdują się w swoim towarzystwie. Camila zagłębiła się jeszcze bardziej w swoje życie osobiste, gdy zapytano ją – jak wpłynęła na nią miłość w tym roku.

Miłość pozytywnie wpływa na moje życie, myślę, że dzięki temu uczuciu poznałem się lepiej. Ilekroć jesteś z inną osobą, tak naprawdę uczysz się wiele o sobie i oczywiście zakochanie jest najlepszym uczuciem na całym świecie. Z drugiej, negatywnej strony: jest to po prostu najsilniejsze uczucie na całym świecie, więc naprawdę odczuwasz wszystko intensywniej. Więc intensywnie się boicie, intensywnie ranicie – powiedziała Cabello 

Shawn Mendes i Camila Cabello wspólnie na American Music Awards:

Camila Cabello Shawn Mendes

Fot.Instagram/shawnmendes

Wyglądają na naprawdę zakochanych?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Shawn Mendes UJAWNIŁ od kiedy spotyka się z Camilą Cabello! (WIDEO)

Camila Cabello ujawniła, jak wyglądały początki romansu z Shawnem Mendesem

Tak Camila Cabello ZGASIŁA Ritę Orę (ZDJĘCIA)