Camila Cabello (22 l.) w najnowszym wywiadzie dla „Rolling Stoneopowiedziała o swoim związku z Shawnem Mendesem (21 l.). Gwiazda zdradziła, kiedy zaczęła czuć, że ​​będą dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. 

Shawn Mendes UJAWNIŁ od kiedy spotyka się z Camilą Cabello! (WIDEO)

Camila Cabello zdradziła, kiedy zaczęła czuć coś do Shawna Mendesa

Camila Cabello i Shawn Mendes przeszli długą drogę od bliskiej przyjaźni do płomiennego romansu. Piosenkarka, której drugi album studyjny „ Romance” ukaże się 6 grudnia, udzieliła wyczerpującego wywiadu „Rolling Stone”. Cabello opowiedziała o początkach relacji z przystojnym wokalistą.

Specyficzna energia była między nami od samego początku. Po wydaniu piosenki „Señorita” nie spędziliśmy razem za dużo czasu. Nasze ścieżki po prostu nie krzyżowały się w romantyczny sposób, dopóki nie zaczęliśmy znowu pisać do siebie i się spotykać. To wtedy wszystko do mnie wróciło – powiedziała w wywiadzie Cabello 

Camila i Shawn poznali się w 2014 roku i przyjaźnili przez lata, zanim zdecydowali się oficjalnie umówić na randkę. W czerwcu para wydała ekscytujący teledysk do piosenki „Señorita”, a kilka dni później doniesiono, że Camila rozstała się ze swoim wieloletnim chłopakiem Matthew Husseyem. W następnym miesiącu, podczas Dnia Niepodległości para została zauważona, gdy trzymali się za ręce. Jak zdradził Shawn na spotkaniu z fanami, to właśnie tego dnia postanowili oficjalnie zostać parą.

Cabello należy do pozytywnie nastawionych osób. Za każdym razem, gdy zauważy fotoreporterów to nie peszy się tylko robi śmieszne pozy i miny. Tak trzymaj Camila!

Camila Cabello

Fot.FORUM/Backgrid USA

Camila Cabello

Fot.FORUM/Backgrid USA

Camila Cabello

Fot.FORUM/Backgrid USA 

Tworzą fajną parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tak Camila Cabello ZGASIŁA Ritę Orę (ZDJĘCIA)

Camila Cabello i Shawn Mendes mają dość paparazzi; zobaczcie, co zrobili (ZDJĘCIA)

Szczęśliwa Camila Cabello wygłupia się przed fotoreporterami i robi zabawne pozy