Celine Dion (52 l.) opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wprawiło fanów w osłupienie. Artystka pokazała się bez makijażu, udowadniając – że jest w lepszej formie niż kiedykolwiek a czas zatrzymał się dla niej dekadę temu. Jak udaje się jej zachować młody wygląd? Znamy sekret Celine.

Celine Dion przez koronawirusa musiała odwołać część koncertów, ALE nie w POLSCE

Celine Dion pokazała się bez makijażu

Celine Dion to urodzona artystka. Diva świetnie odnajduje się na scenie i od lat koncertuje na całym świecie. Dion uchodzi za prawdziwą fashionistkę – jej kreacje najczęściej wzbudzają spore poruszenie. Potrafi przebierać się w ciągu jednego dnia aż 5 razy. Teraz wzbudziła zachwyt nie wymyślnymi strojami, a tym – jak wygląda w naturalnej wersji bez grama makijażu. Artystka musiała podpisać pakt z diabłem, bo wygląda rewelacyjnie!

Celine Dion przez utratę kilogramów wygląda na staruszkę (ZDJĘCIA)

O Celine dużo mówiło się w kontekście jej wagi, zarzucając jej, że promuje za chude sylwetki. Teraz cały Internet huczy a fani dopytują się, jak ona to robi, że wygląda tak młodo i świeżo. Artystka przez dramatyczne wydarzenia w życiu prywatny bardzo schudła, ale wygląda na to, że jej życie wróciło na dobre tory.

W czasie pełnym wyzwań jest niezwykle ważne, by skupić się na wszystkim, za co jesteśmy wdzięczni. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę spokoju, szczęścia i miłości, nie tylko dziś, ale każdego dnia – napisała wokalistka.

Diva jest zapaloną fanką jogi. Ćwiczy nie tylko ciało, ale pokochała również jogę twarzy, dzięki której napina mięśnie twarzy, stymulując je i poprawiając sprężystość.

Ważnym elementem w jej życiu jest również zdrowa dieta oparta na sezonowości. Gwiazda z pewnością korzysta również z zabiegów medycyny estetycznej, jednak nie przesadza w tym zakresie i nie zmienia rysów twarzy.

Podoba się Wam wokalistka bez makijażu?

Patrząc na jej zdjęcie wierzycie, że jest po 50?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Celine Dion przełożyła koncerty. Była badana na KORONAWIRUSA

WOW! Celine Dion w krótkiej fryzurze, która odjęła jej 10 lat

Celine Dion w ŻAŁOBIE. Artystka straciła matkę

View this post on Instagram

I am joining @zuhairmuradprivate and @zuhairmuradofficial in helping the people of Beirut who have lost so much in the recent devastating tragedy. 100% of the profits from this limited-edition tee support the relief efforts of @offre.joie who are on the ground responding to humanitarian needs. Please join us and get yours by clicking the link in the bio. – Celine xx… #RiseFromTheAshes . Je me joins à @zuhairmuradprivate et @zuhairmuradofficial afin d’aider les habitants de Beyrouth qui ont tant perdu dans la récente tragédie dévastatrice. 100% des profits des ventes de ce t-shirt en édition limitée iront directement soutenir les efforts de @offre.joie qui travaille sur le terrain pour répondre aux besoins humanitaires. Joignez-vous à nous et obtenez votre t-shirt en cliquant le lien dans la bio. – Céline xx…

A post shared by Céline Dion (@celinedion) on