Kendall Jenner (24 l.) jest starsza od Kylie o dwa lata. W jednym z wywiadów modelka przyznała, że cały okres dorastania zazdrościła młodszej siostrze, która miała zawsze więcej znajomych, była tą popularniejszą i bardziej zabawną z sióstr. Gdy obie dorosły, Kendall wyszła z cienia Kylie i została jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek. Na Instagramie postanowiła powspominać stare, dobre czasy. Pokazała młodziutką Kylie w kąpieli.

Kylie Jenner w strasznym kolorze włosów. Kiedyś podobnie wyglądała jej siostra Kim

Kendall i Kylie Jenner gdy miały po kilka lat

Kendall Jenner w nowym roku poczuła nostalgiczny nastrój i udostępniła na swoim Instagramie wideo z lat 90. Filmik przedstawiał nastoletnią Khloe i młodziutkie siostry Jenner. Wszystko nagrywała Caitlyn Jenner, która wtedy była jeszcze Brusem. W klipie mała Kylie bierze kąpiel w zlewie kuchennym, podczas gdy dwuletnia Kendall patrzy na poczynania siostry – nie ma zapewne żadnego pojęcia o ich przyszłości: Kylie jako bizneswoman – zarabiającej miliardy i Kendall jako supermodelki.

Kylie zjadła lunch, a ja nie pilnowałam jej zbyt dobrze. Dałam jej jogurt i wszystko wylądowało wszędzie, więc teraz bierze kąpiel z Kendall.

W zlewie? W zlewie kuchennym? – dopytywała Caitlyn (Bruce Jenner)

Khloe wyjaśniła:

W zlewie, ponieważ jestem zbyt leniwa, by iść na górę

Punkt za uczciwość dla nastoletniej Khloé! Jednak celebrytka mogła pozwolić sobie na bycie leniwą mając za rodzinę prawdziwą dynastię Kardashian-Jenner. Powrót do przeszłości wzruszył i zachwycił pozostałe siostry, które w komentarzach nie szczędziły ciepłych słów.

View this post on Instagram

❤️ you @khloekardashian @kyliejenner

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Czy nie uważacie, że córka Kylie – Stormi wygląda jak kopia mamy, z czasów gdy była dzieckiem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kris Jenner jest w związku z Corey’em Gamble od 4 lat. Zaczęła zastanawiać się nad małżeństwem?

Kylie Jenner nie zamierza wracać do Travisa Scotta, spędza z nim czas dla dobra córki!

Ciocia Khloe Kardashian zabrała True i córkę Kourtney na zakupy (ZDJĘCIA)

Kendall Jenner

Fot.Forum/Mega Agency

Kylie Jenner

Fot.Forum/X17