W tym roku hollywoodzkie gwiazdy i to te z listy „A” stawiają na wakacje w Chorwacji. Mimo że Lazurowe Wybrzeże i włoskie kultowe miejscówki są wciąż w modzie, to zdawać by się mogło, że wyjątkowo dużo gwiazd w tym roku postawiło na mniej popularnego gracza na Morzu Adriatyckim.

DiCaprio i Maguire na wakacjach w St. Tropez

Niedawno sfotografowano zniesławionego Kevina Spacey’ego, który podobno urlopuje w Chorwacji, a przy okazji robi dokumentację do najnowszego filmu. Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia Woody’ego Harrelsona, która spędza cudowny czas na jachcie z Chrisem Rockiem, Sashą Baronem Cohenem i perkusistą Metalliki – Larsem Urlichiem.

Paddle boarding z Matthew McConaughey

Oprócz nich w Chorwacji można spotkać Matthew McConaughey z małżonką, a także Lake Bell, która właśnie zaczęła spotykać się z Chrisem Rockiem.

Lewandowscy migdalą się na jachcie

Do tego były piłkarz reprezentacji Anglii David Beckham był na chorwackiej wyspie Lopud z żoną Victorią i dziećmi Cruzem (17 l.) i Harper, która w czasie weekendu w Chorwacji skończyła 11 lat.

Według doniesień Beckhamowie przebywali w luksusowym kompleksie Lopud 1483, dawnym klasztorze franciszkańskim, który odrestaurowała hrabina Francesca von Habsburg.

David Beckham z Harper

David Beckham Fot. Savio/MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. Forum