Colin Farrell (45 l.) ujawnił, że jego syn był „całkowicie przerażony” na widok jego przemiany w Pingwina z najnowszego filmu o Batmanie. Aktor pokazał mu zdjęcia.

Alicja Bachleda-Curuś o przyszłości małego Henry’ego

Colin Farrell o synu Henryku

Collin Farrell przeszedł wielką metamorfozę, by stać się jedną z kultowych postaci DC Comics. Aktor wyznał, że był nie do rozpoznania i udawało mu się nawet iść do Starbucksa w przebraniu.

Kiedy moje dziecko zobaczyło mnie po raz pierwszy, był całkowicie przerażony. Mam to na iPhonie. Był przerażony – aktor powiedział o 12-letnim Henrym.

Oczywiście mowa o synku, którego aktor dzieli z Alicją Bachledą-Curuś. Colin Farrell posiada jeszcze 18-letniego syna Jamesa, którego dzieli z Kim Bordenave.

Nowy Pingwin i czas na Oscara?

Colin Farrell wciela się w rolę Oswalda Cobblepota, czyli Pingwina, jednego z wrogów Batmana. Aktor jest nie do rozpoznania, a jego wcielenie mocno odbiega od kultowej charakteryzacji tej postaci, w którą wcześniej zagrał Danny DeVito.

Jak Robert Pattinson poradził sobie z Batmanem?

Sam „Batman” z Robertem Pattinsonem w roli głównej to jedna z najgłośniejszych produkcji ostatnich lat. Jedna z najbardziej kultowych postaci w historii pop kultury doczekała się niecodziennej ekranizacji, która na pewno zbierze kilka Oscarów. Wiele osób mówi, że Farrell (który ma już na koncie Żłoty Glob”), teraz doczeka się Oscara. Zobaczymy!

Colin Farrell Fot. Peter Byrne / PA Images / Forum

Colin Farrell Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Colin Farrell z synem Henrym

Colin Farrell z synem Henrym fot. Forum/Backgrid

Colin Farrell Fot. Terma,SL / BACKGRID / Backgrid USA / Forum