Anna Lewandowska to jedna z najbardziej aktywnych WAG, nie tylko w Polsce. Zajmuje się dwiema córeczkami: Klarą i Laurą i preżnie rozwija wiele swoich marek m.in. „Baby by Ann” i „Food by Ann”. Ostatnio przyznała się po raz pierwszy, że jest już wszystkim zmęczona. Post odbił się szeroki echem, ponieważ do tej pory trenerka pokazywała się pełna energii i z uśmiechem na twarzy.

OMG! Anna Lewandowska ćwiczy z Laurą. Pokazała ją na Instagramie

Anna Lewandowska o dwóch domach

Anna Lewandowska dziś znowu zdobyła się na szczerze wyznanie. Przyznała, że trochę ciąży jej życie w dwóch krajach, czyli pomiędzy Polską i Niemcami: w pierwszym robi karierę, a w drugim żyje ze względu na męża. Zdradziła, że jej 4-letnia córka zapytała się nawet, gdzie jest ich dom:

“Home sweet home”
Tylko gdzie jest ten dom, jeśli się – de facto – mieszka na walizkach?
Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam podróżować i bardzo doceniam to, że mogę prowadzić życia i w Polsce i w Niemczech… ale są też tego minusy. Ostatnio Klarcia spytała, gdzie jest dom 🤔 Dla mnie dom jest tam, gdzie jest rodzina – napisała Lewandowska.

Lewandowscy świętują pierwsze urodziny Laury. „Moja mała Calineczko” – pisze Robert

Żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła na swój profil instagramowy zdjęcie z córeczkami. Widzimy, że 1,5 roczna Laura i 4-letnia Klara rosną jak na drożdżach.

Ania nawet odsłoniła nieco bardziej twarz 4-latki!

Laura Lewandowska „rozmawia” z Robertem. Próbowała powiedzieć „tata”?

Warszawa, 08.09.2021. Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum

Warszawa, 02.09.2021. Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum

Anna Lewandowska fot. Instagram