Jutro, czyli w sobotę, 6 lipca, odbędzie się chrzest syna księcia Harry’ego i księżnej Meghan.

Chrzestnym dziecka Meghan i Harry’ego zostanie… PRAWDZIWY ojciec księcia?

Media żyją tą uroczystością, szczególnie zaś interesuje wszystkich, kogo rodzice Archiego poprosili na rodziców chrzestnych. Plotek jest w tej kwestii sporo, ale do końca nic jeszcze nie wiadomo.

Jedyne co jest pewne, to fakt, że Meghan i Harry poprosili o bycie chrzestnymi swoich starych, dobrych przyjaciół. Tu kończą się pewniki i zaczynają domysły. Dziennikarze podpytali już Serenę Williams, która jest bliską przyjaciółką z Meghan Markle, czy to ona zostanie mamą chrzestną Archiego.

Po wypowiedzi George’a Clooneya – Meghan i Harry na pewno nie wezmą go za ojca chrzestnego

– Nie, tego dnia pracuję – odparła zasadniczo Serena ucinając plotki.

Pisano też, że matką chrzestną może zostać inna psiapsi Meghan, Jessica Mulroney – która od lat zajmuje się stylizacją Meghan. Jessica musiałaby przylecieć z Los Angeles. Stamtąd również pochodzi inna bliska dla Meghan osoba – Benita Litt. Z księżną wiąże ją bardzo stara przyjaźń.

Jeśli chodzi o ojca chrzestnego, plotkuje się, że Harry poprosi o ten honor swego dawnego przyjaciela z młodości – Jake’a Warrena.

Meghan i Harry NIE poproszą Kate i Williama, aby zostali chrzestnymi dziecka

Póki co wiadomo jedynie, że królowej Elżbiety nie będzie na chrzcie Archiego. Elżbieta chce weekend spędzić z mężem, księciem Filipem, poza Londynem. W uroczystości weźmie za to udział książę Karol, dziadek Archiego. Czy Kate i William również będą obecni? Przekonamy się jutro.

Serena Williams z mężem, Fot. [Photo via Newscom]

[Photo via Newscom]

Jessica Mulroney
Fot. FORUM/BACKGRID USA