W listopadzie zeszłego roku Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się. Na palcu Kardashianki zabłysnął 12-karatowy brylant w złotej oprawie. Pierścionek prezentował się naprawdę pięknie, a właścicielka była num zachwycona. W ostatnim odcinku „The Kardashians” celebrytka wyznała, że go nieopatrznie zniszczyła i opowiada jak do tego doszło.

Kourtney Kardashian zniszczyła pierścionek zaręczynowy

Zaledwie kilka dni po zaręczynach świeżo upieczona narzeczona sprzątała w garderobie. W pewnym momencie zdjęła pierścionek i położyła go na ziemii myśląc, że kładzie go w bezpiecznym miejscu. Po chwili jednak weszła na stołek chcąc ułożyć coś na górnej półce po czym schodząc nastąpiła prosto na swój ogromny brylant.

Kourtney Kardashian nie zaprosiła swoich dzieci na imprezę zaręczynową. Internet grzmi!

„Siedziałam na składanych na podłodze bluzach, zdjęłam pierścionek i położyłam go obok siebie na podłodze, myśląc, że będzie bezpiecznie tuż obok mnie” – powiedziała. „Musiałamm umieścić coś na górze w mojej szafie, a kiedy schodziłam, weszłam prosto na pierścionek”.

OMG! Kourtney Kardashian się ZARĘCZYŁA

Kourtney dodał później:

„Płakałam histerycznie w mojej szafie przez jakieś godziny. Potem zadzwoniłam do Travisa i powiedziałam: „Zrobiłam coś naprawdę, bardzo złego” i przyjął to naprawdę dobrze, ale naprawdę załamałam się nerwowo”.

Kourtney Kardashian podzieliła się zdjęciami ze ślubu w Las Vegas!

Jak myślicie, czy to zły znak?

Kourtney Kardashian and Travis Barker pose on the red carpet during the Oscars arrivals at the 94th Academy Awards in Hollywood, Los Angeles, California, U.S., March 27, 2022.,Image: 673475011, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker fot. Backgrid USA / Forum
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 617783353, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kourtney Kardashian na plaży

Kourtney Kardashian na plaży fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum