Dagmara Kaźmierska (51 l.) jest jedną z najbarwniejszych postaci popularnego show emitowanego na antenie TTV „Królowe życia”. Mimo kontrowersyjnej przeszłości Dagmara wyszła na prostą, a jej żarty i poczucie humoru pokochali widzowie programu. Tym razem Kaźmierska zaskoczyła fanów fotografią z przeszłości. Takiej Dagmary jeszcze nie widzieliście.

Dagmara”Królowa życia” o krok od tragedii. Ledwo, co przeżyła

Tak wyglądała Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara w programie zasłynęła z zamiłowania do luksusu, futer i medycyny estetycznej. Kobieta stawia na odważne stylizacje i nie boi się jaskrawych kolorów, bo kocha się wyróżniać. Jednak nie zawsze tak było. W młodości Kaźmierska wyglądała zdecydowanie skromniej.

Jak to fajnie mieć 18 lat. KIEDY TO BYŁO ? Kochani bawcie się, korzystajcie z życia, uciekajcie od toksycznych ludzi, róbcie to na co macie ochotę, życie tak szybko mija… A drugiego nikt Wam nie da. Buziaki i dobrej nocy – podpisała zdjęcia z przeszłości celebrytka

Fani nie mogli wyjść z szoku. W sekcji komentarzy zdecydowana większość napisała, że Dagmara wcale się tak dużo nie zmieniła. Owszem ma teraz inny kolor włosów i korzysta z zakresu medycyny estetycznej by zatrzymać czas – JEDNAK rysy twarzy w dalszym ciągu są zachowane. 

Fotografia została zrobiona ponad 30 lat temu, a młoda Dagmara mogła pochwalić się burzą brązowych loków. Fani zwrócili uwagę, że w młodości przypominała Cygankę.

Nic się Pani nie zmieniła i świetnie Pani wygląda

Ale chochliki do psoty w oczach cały czas te same

Jak cyganka

Pięknie tu wyglądasz, masz taką orientalną urodę – komentowali zachwyceni fani

Dagmara Kaźmierska

Fot.Instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska

Fot.Instagram/queen_of_life_77

A według Was, Dagmara kaźmierska bardzo się zmieniła przez te lata? 

Dagmara Kaźmierska

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dagmara z „Królowych Życia” zakochana? Gwiazda pokazała partnera na Instagramie

Dagmara z „Królowych Życia” pokazała co je na śniadanie. Posiłek jednak mało królewski!

SZOK! Syn Dagmary z Królowych Życia ZDRADZIŁ, co chce dostać w prezencie na 18 urodziny