Dakota Johnson (30 l.) jest odnoszącą sukcesy aktorką, która ma na swoim koncie głośne role. Jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej występ w filmie erotycznym „50 twarzy Greya„, gdzie wcieliła się w rolę Anastasii Steele. Od tamtej pory Johnson nie schodzi ze świecznika a każdy jej ruch jest pod baczną obserwacją fotoreporterów. Tym razem Dakota została zauważona w roli niani i trzeba przyznać, że dziecko bardzo jej pasuje!

BAJKA! Dakota Johnson w białej kreacji na gali pokazała BRZUSZEK (ZDJĘCIA)

Dakota Johnson już chce mieć własne dzieci?

Dakota Johnson cały czas pracuje. Aktorka zrobiła sobie przerwę od pracy nad najnowszym filmem, w którym występuje. Fotoreporterzy przyłapali ją na niedzielnym spacerze po targu z ekologiczną żywnością w LA. Johnson cieszyła się ze słonecznego popołudnia w towarzystwie koleżanki po fachu.

Dakota od jakiegoś czasu jest w związku z wokalistą Coldplay, Chrisem Martinem – Zarówno Dakota jak i Chris bardzo dbają o swoją prywatność, para rzadko publicznie okazuje sobie uczucia. Wygląda na to, że Johnson poczuła instynkt macierzyński. Cały czas przyglądała się małemu dziecku, które wygodnie umieściła na swoich rękach. Dziewczynka to córka jej przyjaciółki, również aktorki Addison Timlin, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu Californication.

30-letnia gwiazda tego dnia pokazała się swobodnej stylizacji. Dakota założyła jasne dżinsy z wysokim stanem, do których dobrała prosty, czarny T-shirt. Swój wygląd uzupełniła o parę okularów przeciwsłonecznych. Włosy tego dnia Johnson zostawiła w naturalnym wydaniu. Z dzieckiem na rękach aktorka wyglądała uroczo! Ciekawe, kiedy zdecyduje się na własne?

Dakota Johnson

Fot.FORUM/Backgrid USA

Dakota Johnson

Fot.FORUM/Backgrid USA

Pasuje jej dziecko?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dakota Johnson wyjaśnia, dlaczego nie ma już przerwy między zębami; odpowiedź zaskakuje!

To DZIWNE czy normalne? Gwyneth Paltrow naprawia związek byłego męża z Dakotą Johnson

Tę fryzurę Dakota Johnson podpatrzyła u Kim Kardashian? Za to suknia; GENIALNA!

Dakota Johnson

Fot.FORUM/Reuters

Dakota Johnson

Fot.FORUM/Backgrid USA

Dakota Johnson

Fot.Forum/Backgrid USA