Daniel Martyniuk oprócz głośnego rozwodu, ma za sobą również problemy z prawem. Syn Zenona Martyniuka został skazany za posiadanie marihuany i jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz musi odbywać prace społeczne – czym się zajmuje?

Daniel Martyniuk pokazał córkę. Ale urosła!

Daniel Martyniuk pracuje na cmentarzu

Daniel Martyniuk dał popalić swoim rodzicom, jednak mamy nadzieję, że w końcu wyjdzie na prostą. Niedawno pokazał, jak spędza czas ze swoją córeczką Laurą, a konflikt z byłą żoną wydaje się być zażegnany.

Teraz syn króla disco-polo musi odbyć swoją karę. Został skazany na 100 godzin prac społecznych. Jak sam przyznał, nie ma zamiaru się od tego wymigiwać.

Daniel Martyniuk POKAZAŁ SMS-Y z Rafałem Collinsem! „I co teraz OSZUŚCIE?”

„Super Express” dotarł do informacji, czym dokładnie zajmuje się Daniel Martyniuk. Okazuje się, że… sprząta cmentarz w Białymstoku.

Daniel M. stawił się u kuratora sądowego wraz ze swoim obrońcą i został skierowany do wykonywania kary ograniczenia wolności na cmentarzu Miejskim w Białymstoku. Skazany wykonuje orzeczoną przez sąd karę ograniczenia wolności i stawia się do wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy – powiedziała Beata Wołosik, wiceprezes Sądu Rejonowego w Białymstoku.

Rodzice UKARALI Daniela Martyniuka: Dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie

Jeden z współpracowników zdradził w „Fakcie”.

Tak jak każdy: grabi liście, wyrzuca śmierci, zbiera wypalone znicze.