Przez długi czas Danuta Martyniuk żyła w cieniu znanego męża, gwiazdora disco polo, Zenona Martyniuka. Ale do czasu. Głośniej zrobiło się o niej przy okazji premiery filmu o jej mężu, a później przez rodzinne perypetie związane z synem i jego byłą żoną.

Rodzice UKARALI Daniela Martyniuka: Dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie

Danuta Martyniuk – kim jest z wykształcenia?

Szybko okazało się, że Danuta jest nie tylko ciepłą i kochającą żoną, ale też wybuchową osobą, kiedy ktoś ją mocno zdenerwuje, przez co żona piosenkarza często jest bohaterką wielu artykułów. I choć wiele pisze się o jej rodzinnym życiu i jej wypowiedziach, to nie wszyscy mogą wiedzieć, czym zajmowała się Danuta, zanim zyskała taką popularność.

Okazuje się, że lata temu, kiedy poznała przyszłego męża, była z nim w związku na odległość, ponieważ wówczas skupiała się na swojej edukacji. Dziś jednak Danuta Martyniuk nie pracuje w wyuczonym zawodzie, a ponoć zajmuje się inwestycjami i finansami małżonka.

Już kiedy poznała się z Zenkiem ich związek na jakiś czas rozgrywał się na odległość, bo Danuta odbywała staż w szpitalu w Warszawie jako pielęgniarka — podaje „SuperExpress”.

ZOBACZ TEŻ:

Danuta Martyniuk została postraszona PRAWNIKAMI! Dlatego przeprosiła Ewelinę?

Daniel Martyniuk i Ewelina wzięli udział w audycji VOX FM. Dziennikarz próbował ich pogodzić!

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk na premierze filmu

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk/fot. AKPA

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk na ściance

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk/fot. AKPA