Daniel Martyniuk jakiś czas temu rozstał się z matką swojej córeczki, Eweliną. Od tamtej pory układa sobie życie u boku nowej partnerki, Faustyny, z którą zaręczył się latem ubiegłego roku w Wenecji. Teraz nieoczekiwanie okazało się, że para zdecydowała się dziś powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” na Bali! Ukochana syna króla disco polo opublikowała na Instagramie serię relacji ze ślubu, jednak na zdjęciach wśród gości zabrakło rodziców Daniela – Danuty i Zenona Martyniuków.

Syn Zenona Martyniuka wziął ślub na Bali!

Daniel Martyniuk wziął ślub na Bali. Jego rodzice nie zostali zaproszeni?!

Nieobecność Zenona i Danuty natychmiast wywołała lawinę spekulacji i pytań w mediach, a portale plotkarskie natychmiast rzuciły się do telefonów, by uzyskać informacje od rodziców Daniela na temat ich rzekomej nieobecności w tak ważnym dla syna dniu. Jednym z portali, któremu udało się dodzwonić do Martyniuków był ShowNews. Danuta Martyniuk zapytana o ślub syna nie kryła swojej wściekłości i potwierdziła, że nie była na ślubie syna:

Proszę do syna zadzwonić, ja nie udzielam żadnych wywiadów w tej sprawie! Nie, nie byłam na żadnym ślubie! – przekazała zdenerwowana. 

Następnie jak przekazał portal, kobieta zapytana o to, czy w ogóle wiedziała o ślubie i czy była zaproszona, rozzłościła się jeszcze bardziej i rzucając słuchawką odpowiedziała:

Wiedziałam.

Podobną odpowiedź uzyskały inne portale, a Martyniukowie nabrali wody w usta. Zenek Martyniuk pytany o ślub Daniela i Faustyny natychmiast bez słowa się rozłączał.

Tak wyglądał pierwszy ślub syna Zenka Martyniuka, Daniela z Eweliną Golczyńską

Danuta Martyniuk nic nie wiedziała o ślubie syna! Jest wściekła

Inną wersję wydarzeń przekazał Pudelek, któremu również udało się porozmawiać z Danutą Martyniuk. Według doniesień portalu, Martyniukowie nie tylko nie wzięli udziału w ślubie, ale… w ogóle o nim nie wiedzieli:

Ale jakiego ślubu?! – odpowiedziała Danuta Martyniuk na pytanie reporterki Pudelka o ceremonię, a następnie poinformowana o tym, że para jest już małżeństwem odpowiedziała zaskoczona – Mhm… Ja nic nie wiem.

Co ciekawe, kilka lat temu, we wrześniu 2020 roku Danuta Martyniuk dość chłodno wypowiadała się o swojej potencjalnej synowej. Twierdziła wówczas, że Faustyna ma na Daniela zły wpływ:

Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego – mówiła w „Twoim Imperium”.

Jakiś czas później zmieniła narrację i w rozmowie z serwisem Party przyznała, że Daniel ma „fajną dziewczynę, która go wspiera”:

Cieszę się, że [Daniel – przyp.red.] jest szczęśliwy, ma fajną dziewczynę, Faustynę, która go wspiera, ma na niego kojący wpływ i znosi te jego humorki.

Czy w międzyczasie wybuchł konflikt między teściową i synową, który doprowadził do tego, że młodzi postanowili wziąć ślub bez udziału rodziców?

Danuta Martyniuk o kobiecie z teledysku i zazdrości

pasekkozak