David Beckham (44 l.) i jego żona Victoria Beckham (45 l.) uchodzą za szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Od czasu do czasu pojawiają się plotki o rzekomym romansie piłkarza z innymi kobietami, jednak wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak na początku znajomości. W Internecie znowu zawrzało, gdy aktorka kultowego serialu „Przyjaciele” Courteney Cox pochwaliła się gorącym nagraniem, na który piłkarz siedzi razem z nią w jacuzzi. Sprawdźcie, o co możne chodzić?

Beckhamowie na rodzinnych wakacjach. Dawid nie może oderwać rąk od Victorii!

Dawid Beckham w jacuzzi z aktorką Courteney Cox!

Courteney Cox (55 l.) sprawiła, że ​​wszyscy jej fani byli odrobinę zazdrośni, kiedy opublikowała gorące selfie zrobione z gwiazdą piłki nożnej Davidem Beckhamem. Cox i Beckham podgrzali atmosferę w jacuzzi, nie można zaprzeczyć, że tworzyliby słodką parę. Ale zanim ktokolwiek zacznie się martwić, warto zauważyć, że gwiazda Przyjaciół i piłkarz po prostu ze sobą współpracują. Celebryci ujawnili, że wspólnie nakręcili sceny do popularnego serialu Modern Family.

Beckham spróbuje swoich sił na ekranie. To nie będzie pierwsza styczność piłkarza z aktorstwem, miewał już małe epizody przed kamerą. Niedawno David poinformował, że dołączył do obsady słynnego amerykańskiego serialu Modern FamilyNa planie w roli jego filmowej partnerki towarzyszy mu Courteney Cox, aktorka znana m.in. z Przyjaciół.

Post nie umknął uwadze Jennifer Aniston. Aktorka niedawno dołączyła do użytkowników Instagrama. Rozbiła bank, w dzień gromadząc szaloną liczbę 8 milionów obserwatorów. Od tego czasu jest aktywna w sieci, publikuje zdjęcia i komentarze.

Czekajcie… Co tu się dzieje? – napisała pod zdjęciem przyjaciółki Jen

Będziecie oglądać piłkarza na wielkim ekranie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jennifer Aniston w BIKINI świętuje urodziny Courtneney Cox z Przyjaciół (ZDJĘCIA)

Courteney Cox OSTRZEGA Jennifer Aniston przed Bradem Pittem

Plejada gwiazd świętuje Halloween u Paris Hilton. Brooklyn Beckham spotkał ex z nowym chłopakiem

View this post on Instagram

Too hot in the hot tub! #modernfamily

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

David Beckham

Fot.FORUM/BACKGRID USA

David Beckham

Fot.Forum/Press Association