Na początku miesiąca doszło do awantury w zespole Piękni i Młodzi. Magdalena i Dawid Narożni, którzy tworzyli zespół, a jeszcze niedawno byli też małżeństwem pokłócili się na tyle, że Narożny został wyrzucony z zespołu. Sprawy między nimi nadal nie są wyjaśnione.

Awantura w zespole Piękni i Młodzi. W sieci jest WIDEO

Piękni i Młodzi – od tego zaczęła się awantura

Dawid Narożny chętnie odpowiada internautom na pytania związane z konfliktem z byłą partnerką i jej nowym mężczyzną. Na Instastories zdradził, od czego zaczął się konflikt.

Tak naprawdę konflikt powstał w momencie, kiedy powiedziałem, że skoro Asia (nowa partnerka Narożnego – przyp. red.) nie może jeździć ze mną na koncerty, bo kogoś irytuje, to ja również nie życzę sobie na koncertach konkubenta mojej byłej żony – wyjaśnił Dawid Narożny.

Dawid Narożny o konflikcie w zespole/fot. Instagram/dawidnarozny

Magdalena Narożna z „Piękni i Młodzi” o aferze z pobiciem: „Nie pozwolę się wciągnąć w gierki byłego męża”

Partnerka Dawida Narożnego straciła dziecko

Odpowiadając na pytania internautów, były członek zespołu Piękni i Młodzi, zdecydował się też na bardzo osobiste wyznanie. Przyznał, że jego nowa partnerka, Asia, straciła dziecko, a to miało ucieszyć Magdalenę Narożną.

Tak, to prawda… To jest dla nas bardzo przykre i bardzo bolesne, a co na to „pani…” 4 dni po zabiegu powiedziała Asi w twarz, że bardzo dobrze, że się tak stało, i że to jest jej najpiękniejszy dzień w życiu… a po tygodniu zapraszała Asię na wódkę i była wielce oburzona odmową – napisał Narożny.

Skontaktowaliśmy się z menadżerem Magdaleny Narożnej, jednak ten nie chciał komentować zaistniałej sytuacji. Jednak w rozmowie z Pudelkiem wokalistka nazwała to pomówieniami.

Partnerka Dawida Narożnego straciła dziecko/fot. Instagram/dawidnarozny

ZOBACZ TEŻ:

Magda Narożna ZWOLNIŁA byłego męża z zespołu „Piękni i Młodzi”

Otylia Jędrzejczak po raz pierwszy opowiedziała o poronieniu – Nosiłam martwy płód

Henryk Talar ZMYLIŁ dziennikarkę! Nie został ponownie ojcem

Awantura w zespole „Piękni i Młodzi”/fot. Podlewski/AKPA

Awantura w zespole „Piękni i Młodzi”/fot. Podlewski/AKPA