Kim Kardashian (39 l.) słynie z eksponowania swoich krągłości. Celebrytka stylizacjami zawsze podkreśla swoją pupę, czy figurę klepsydry, którą wypracowała ciężkimi treningami na siłowni. Tym razem Kim dała sfotografować się w zupełnie innym looku i musimy przyznać, że wygląda rewelacyjnie.

Świat się kończy! Za 450 dolarów możesz sobie kupić PUPĘ Kim Kardashian (ZDJĘCIA)

Stylowa Kim Kardashian cała na czarno

Kim Kardashian od kiedy istnieje w show-biznesie miała mnóstwo wpadek modowych. Celebrytka lubi chwalić się tym, że od kiedy związała się z Kanye Westem raper zmienił całą jej garderobę. Podobno to West na początku stylizował Kardashiankę na publiczne wyjścia.

Teraz Kim kreuje się na znawczynię mody, jednak częściej szokuje stylizacjami aniżeli zachwyca. Coś się jednak zmieniło, bo Kardashianka postawiła na skromniejszy zestaw, gdy udała się na kolację z mamą Kris i jej partnerem.

Największe HISTERIE Kim Kardashian podczas kręcenia KUWTK

Tego dnia na zewnątrz już było ciemno, jednak to nie powstrzymało Kim od założenia czarnych okularów przeciwsłonecznych. Celebrytka zmierzała do eleganckiego klubu Ocean Mastro’s, gdzie spotkała się na kolacji z matką Kris Jenner (64 l.) i jej chłopakiem Corey’em Gamble (39 l.).

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

W TAKIEJ stylizacji mogła pójść na lunch TYLKO Kim Kardashian (ZDJĘCIA)

Kim zdecydowała się na bardziej konserwatywny strój niż zwykle. Celebrytka postawiła na prostą sukienkę w kolorze czarnym, która sięgała do kostek. Kardashianka uzupełniła swój look o zwisające kolczyki, a w ręku trzymała telefon komórkowy. Oprócz tego włosy związała w długiego warkocza, który sięgał jej za pas.

Kim nie należy do najwyższych osób. Na kolację wybrała czarne botki imitujące skórę węża, które były na niewielkim obcasie – aby dodać jej kilka centymetrów i wysmuklić sylwetkę.

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

 

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Co myślicie o Kim w stylówce tak zasłaniającej ciało?

Podoba się Wam w takim wydaniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

TO musicie ZOBACZYĆ! Tańcząca Kim Kardashian razem z córką North. Celebrytka ma dwie lewe nogi?

Kim Kardashian pokazała, co robi jej mąż, gdy ona przymierza ciuchy w butiku

Tak wyglądają poranne ĆWICZENIA Kim Kardashian. Towarzyszyła jej trenerka personalna (ZDJĘCIA)

Sonda

poll-violet
1

W białych spodniach i kremowej bluzce

2

W czarnym garniturze

3

W czerwonej bluzce

4

W związanym na supeł topie