Doda w czerwcu tego roku ogłosiła, że rozwodzi się z mężem, Emilem Stępniem. Ujawniła, że przez ostatni rok leczyła się po trudnym małżeństwie. Potem zaczął się spór o film „Dziewczyny z Dubaju”, a przy okazji zaczęli publicznie obrzucać się błotem.

Doda ogłasza zakończenie prac nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”: „FILM JEST GOTOWY DOPIERO TERAZ”

Doda i Emil Stępień już po rozwodzie

Kilka dni temu pisaliśmy, że uradowana Doda wyszła ze sądu i poinformowała, że Emil Stępień w końcu pojawił się na rozprawie: „Mogę śmiało powiedzieć, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, to następnym tygodniu będę wolna”.

Emil Stępień znowu uderza w Dodę. Piosenkarka udostępniła prywatne nagranie!

Dziś jeszcze przed kolejną rozprawą małżeństwo obrzuciło się błotem. Producent filmu „Dziewczyny z Dubaju” poinformował, że do dzisiaj jego sprawa nie weszła na wokandę:

Od dwóch dni otrzymuję od was pełno gratulacji, w następstwie doniesień prasowych opartych na wiadomym adresie mediów społecznościowych. Pragnę wszystkich poinformować, że do dzisiaj nie weszła na wokandę moja sprawa rozwodowa. Korzystając z okazji, uprzejmie ogłaszam, że pierwszy – mam nadzieję – jedyny termin rozprawy rozwodowej zaplanowany jest na dzień 15 listopada. Proszę nie pozólcie się zwodzić osobie, która w swoim DNA wpisaną ma instytucję „manipulacji”  – oświadczył.

Natomiast artystka udostępniła nagranie z prywatnej rozmowy z Emilem Stępniem, podczas której rozmawiali o wysłaniu filmu „Dziewczyny z Dubaju” na festiwal do Cannes:

To jest bardzo nieprofesjonalne. Jaki z ciebie producent, skoro ciebie nie interesuje twój film. Jak mają się czuć: ja i wszyscy ludzie, którzy włożyli w niego pracę – tłumaczy piosenkarka na nagraniu.

Zawsze nagrywasz mnie, żeby mamuśce swojej pokazać. Dwa palce przytrzymaj i będziesz mogła łatwiej wysłać. Będziesz miała dwa krótkie nagrania – odpowiada jej producent.

Słyszymy na nagraniu jeszcze, że mężczyzna powinien się leczyć u lekarza, jak gwiazda po ich „przemocowym” małżeństwie.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień dziś po raz drugi i ostatni pojawili się na rozprawie rozwodowej. Oficjalnie małżeństwo rozstało się 15 listopada 2021 r.

Po rozwodzie nagle nastąpił zwrot akcji. Producent publicznie za pośrednictwem Instagrama przeprosił byłą już żonę:

Droga Doroto, chciałbym ci serdecznie podziękować za wspólnie spędzone lata, twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną osobą w moim życiu. Zawsze możesz bezinteresownie na mnie liczyć. Życzę ci dużo szczęścia i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam – napisał Stępień.

Doda wyprowadzi się z Polski?!

Producent jeszcze na łamach Faktu potwierdził, że sąd orzekł rozwód, ale podkreślił, że nie ma powodów do zadowolenia, ponieważ rozwód zawsze jest w jakimś stopniu porażką:

Decydując się na małżeństwo, wierzyłem, że razem będziemy szli przez całe życie. Dziękuje Dorocie za te wszystkie lata. Pozostawiam w pamięci to, co piękne. A jest tego dużo. Przepraszam ją, że zawiodłem. Nigdy nie pozwolę jej skrzywdzić – powiedział we Fakcie Emil Stępień.

Emil Stępień i Doda poznali się w 2016 roku. Przez bardzo długi czas się ukrywali i praktycznie do samego końca nie zdradzali, że są parą i planują ślub! Tajemnica wyszła na jaw w momencie, gdy gwiazda wrzuciła na Facebooku zdjęcie z uroczystości ślubnej w maju 2018 roku.

Doda, Emil Stępień Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda i Emil Stępień na urodzinach Party

Doda i Emil Stępień

Doda i Emil Stępień

Doda i Emil Stępien