Doda i Emil Stępień powrócili do prania publicznie brudów. W niedzielę opublikowali oświadczenia na temat rozwodu. Producent filmu „Dziewczyny z Dubaju” poinformował, że do dzisiaj jego sprawa nie weszła na wokandę:

Od dwóch dni otrzymuję od was pełno gratulacji, w następstwie doniesień prasowych opartych na wiadomym adresie mediów społecznościowych. Pragnę wszystkich poinformować, że do dzisiaj nie weszła na wokandę moja sprawa rozwodowa. Korzystając z okazji, uprzejmie ogłaszam, że pierwszy – mam nadzieję – jedyny termin rozprawy rozwodowej zaplanowany jest na dzień 15 listopada. Proszę nie pozólcie się zwodzić osobie, która w swoim DNA wpisaną ma instytucję „manipulacji”  – oświadczył.

Dodał też, że ich sprawą rozwodową zajmuje się Sąd Okręgowy, a nie Sąd Rejonowy.

Doda nie ma talentu do produkcji filmów? Emil Stępień komentuje AFERĘ!

Oświadczenie Emila Stępnia Fot. Instagram/emilstepien_official

Doda i Emil Stępień się rozwodzą

Ostatnio pisaliśmy o tym, że szczęśliwa Rabczewska wyszła z sądu i poinformowała, że Emil Stępień w końcu zjawił się na rozprawie i w przyszłym tygodniu prawdopodobnie będzie już wolna.

Doda po raz pierwszy o swoim małżeństwie: „Gdy dzwonił, dostawałam duszności ze stresu”

Doda odpowiadając na oświadczenie męża, udostępniła screen e-maila, który potwierdza ostatnią rozprawę rozwodową oraz dokument potwierdzający o nieodebraniu pozwu rozwodowego. Poza tym artystka zaapelowała do fanów, aby nie wysyłali jej kolejnych screenów komentarzy, na których mąż ją obraża. Jednak to nie koniec…

Udostępnione dokumenty Dody. Fot. Instagram/dodaqueen

Dorota Rabczewska poszła o krok dalej i udostępniła nagranie z prywatnej rozmowy z Emilem Stępniem. Małżeństwo w kwietniu tego roku rozmawiało o wysłaniu filmu „Dziewczyny z Dubaju” na festiwal do Cannes:

To jest bardzo nieprofesjonalne. Jaki z ciebie producent, skoro ciebie interesuje twój film. Jak mają się czuć: ja i wszyscy ludzie, którzy włożyli w niego pracę – tłumaczy piosenkarka na nagraniu.

Zawsze nagrywasz mnie, żeby mamuśce swojej pokazać. Dwa palce przytrzymaj i będziesz mogła łatwiej wysłać. Będziesz miała dwa krótkie nagrania – odpowiada jej producent.

Słyszymy na nagraniu jeszcze, że mężczyzna powinien się leczyć u lekarza, jak gwiazda po ich przemocowym małżeństwie.

Nagranie Dody. Fot. Instagram/dodaqueen

Doda o współpracy z mężem. Przyznaje: „Nie ucieknę od odpowiedzialności”

Manager Dody dla Plejady wydał oświadczenie, w którym tłumaczy, że Emil Stępień na pierwszą sprawę nie przyszedł, a na drugiej pojawił się dopiero po reakcji piosenkarki:

Pozwów dot. rozwodu Doda złożyła kilka, żaden z nich przez wiele miesięcy nie był odbierany przez pana Emila Stępnia. Pozew rozwodowy wręczył mu dopiero komornik, natomiast pozew dotyczący podziału majątku nigdy nie został odebrany. Na pierwszą sprawę pan Emil Stępień nie przyszedł, na drugiej pojawił się, ponieważ Doda upubliczniła fakt intencjonalnego ignorowania jej – czytamy.

Manager gwiazdy tłumaczy, że nieustające inwektywy kierowane w stronę Dody, wyglądają na kontynuację znęcania się psychicznego, którego była ofiarą przez ostatnie lata.

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda Fot. Baranowski/AKPA

Doda nie dostanie prędko rozwodu z Emilem Stępniem

Doda nie dostanie prędko rozwodu z Emilem Stępniem