Doda w czerwcu oznajmiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem, za którego wyszła za mąż w 2018 roku. Potwierdziła tym plotki, która krążyły od miesięcy. Piosenkarka jednak trochę poczeka na pierwszą rozprawę.

Doda zdradziła, kiedy dokładnie złożyła pozew rozwodowy. Trochę czasu już minęło

Kiedy pierwsza rozprawa rozwodowa Dody i Emila Stępnia?

Doda na swoim Instagramie napisała:

Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”…Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5 letni związek.Dziękuje wszystkim za wsparcie.Wierzę,że najlepsze jeszcze przede mną.

Ostatnio „Na Żywo” donosiło o tym, że Emil nie do końca chce dać rozwód piosenkarce.

Emil zachowuje się tak, jakby nie chciał dać piosenkarce wolności. Dopiero kilka dni temu, po sześciu miesiącach od złożenia przez nią pozwu w sądzie, udało mu się go odebrać.

Teraz „Fakt” ujawnia, że jeszcze nie został ustalony termin rozprawy.

Tej sprawie nie został jeszcze nadany termin rozprawy. Patrząc na to, że teraz sąd w Warszawie rejestruje rozprawy na przyszły rok, są nikłe szanse, że jeszcze w 2021 roku ​Doda i Emil spotkają się na rozprawie rozwodowej. Prawdopodobna data to pierwszy kwartał 2022 roku – zdradza informator.

Emil Stępień zabrał głos po aferze z Dodą i amerykańskim aktorem

Doda od jakiegoś czasu nie publikowała zdjęć i relacji z mężem, przez co fani pytali, czy wszystko u nich w porządku. Para zapewniała, że nie rozstali się, a gwiazda w Q&A napisała, że „chce mieć w życiu sferę tylko dla siebie”. Widocznie nie chcieli zbyt wcześnie mówić publicznie o rozstaniu.

Emil Stępień i Doda na gali Empiku

Emil Stępień, Doda fot. Kurnikowski/AKPA

Doda i Emil Stępień

Doda i Emil Stępień, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Doda z mężem

scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Podlewski/AKPA