Doda (37 l.) wzięła ślub z Emilem Stępniem w kwietniu 2018 roku, czym bardzo zaskoczyła fanów. Wcześniej nie ujawniała, że są parą, a twierdziła, że jedynie się przyjaźnią. Od jakiegoś czasu jednak praktycznie nie pokazuje męża w mediach społecznościowych, co wywołało spekulacje o ich rozstaniu. Piosenkarka odpowiedziała na pytania nurtujące fanów.

Doda pokazała zdjęcie z PIERWSZEGO spotkania z Emilem. „Trochę się zmieniliśmy”

Doda odpowiada, dlaczego nie dodaje zdjęć z Emilem

Doda ostatnie miesiące spędziła na pracy nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” razem z Marią Sadowską oraz ze swoim mężem i to jedynie przy okazji pokazywania kulis z planu mogliśmy zobaczyć Emila.

Doda z mężem zorganizowali przedpremierowy pokaz „Dziewczyn z Dubaju”

Wokalistka zorganizowała Q&A na swoim Instagramie i odpowiedziała na pytania fanów. Niektóre z nich dotyczyły jej małżeństwa. Odpowiedziała, dlaczego nie dodaje już zdjęć z mężem.

Bo chcę mieć w życiu sferę tylko dla siebie.

fot. Instagram/dodaqueen

Doda postanowiła, że nie chce pokazywać swojego życia prywatnego tak jak wcześniej.

Nie jesteśmy eksponatami na wystawie żeby ładnie wyglądać. Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką, prywatne nie będzie już nigdy.

Ktoś zadał dość bezpośrednie pytanie: „Czy zaskoczysz swoich fanów rozwodem tak jak zaskoczyłaś 3 lata temu swoim ślubem?” Doda odpowiedziała, że nie ma zamiaru odpowiadać na żadne spekulacje w tej sprawie.

Czekanie na moje stanowisko w sprawie mojego małżeństwa, w której ani moi fani ani media nie są stroną, jest jak czekanie na zdjęcie obostrzeń – bezcelowe. Nie czuje się w żadnym obowiązku, aby tłumaczyć się z mojego życia prywatnego ani tym bardziej je sprzedawać. Te czasy młodzieńczej głupoty minęły bezpowrotnie.

fot. Instagram/dodaqueen

fot. Instagram/dodaqueen

Doda chciała zrobić niespodziankę Emilowi i zabrała go na wycieczkę. Pomyliła kraje

Gwiazda poruszyła też temat dzieci. Powiedziała, że dorośli ludzie rozmawiają o takich rzeczach przed zawarciem małżeństwa i oboje zdecydowali, że ich nie chcą. To był nawet jeden z warunków jej męża.

Doda w połyskującej mini - z mężem Emilem Stępniem

Doda w połyskującej mini – z mężem Emilem Stępniem fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda z mężem Emilem na premierze filmu.

Emil Stępień, Doda, fot. Podlewski/AKPA.

scena z: Doda, Emil Stępień, SK:, , fot. Gałązka/AKPA