Doda (37 l.) w październiku zeszłego roku zakończyła nagrywanie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Premierę zapowiadała na styczeń, jednak z powodu pandemii koronawirusa wszystko przesunęło się w czasie. Artystka na Instagramie pokazała się razem z mężem, Emilem Stępniem podczas specjalnie zorganizowanego przedpremierowego seansu. Co powiedziała?

Doda ostrzega młode fanki przed seksem. Maja Staśko: „Mocna hipokryzja”

Doda pokazuje film „Dziewczyny z Dubaju”

Doda specjalnie dla filmu „Dziewczyny z Dubaju” zrobiła sobie przerwę w karierze muzycznej, po 20 latach funkcjonowania na scenie. Chciała całkowicie poświęcić się produkcji filmu. Rabczewska wróciła już z dłuższych wakacji z Meksyku i wróciła do obowiązków.

Doda pokazała fragment filmu „Dziewczyny z Dubaju”

Dorota wraz z mężem zorganizowała specjalny seans przedpremierowy, na który zaprosiła najbliższych przyjaciół. Doda podkreśliła, że nie jest to zakończony projekt, ale zależy jej na ewentualnych uwagach.

Chcemy żebyście się podzielili z nami waszymi spostrzeżeniami. Na tym etapie, gdzie nie jest jeszcze do końca zamknięty projekt, także proszę bierzcie pod uwagę fakt, że to nie jest skończony obraz. Jeszcze brakuje kilku rzeczy, ale myślę że 80-90% można powiedzieć, ze jest zrobione. Bawcie się dobrze i nie bójcie się mówić prawdy – powiedziała Dorota.

Doda z mężem urządzili przedpremierowy pokaz filmu.

Doda z mężem urządzili przedpremierowy pokaz filmu. Fot.Instagram/dodaqueen.

Mąż Rabczewskiej również zabrał głos. Przy okazji zdradził kilka szczegółów. Przyznał, że film „Dziewczyny z Dubaju” trwa 2,5 godziny i liczy na konstruktywną krytykę.

Dziewczyny z Dubaju – Maria Sadowska wyreżyseruje film Dody i jej męża, Emila Stępnia

Tak jak powiedziała Pani producent, chcielibyśmy żebyście dzisiaj jako zaufane osoby, nasi przyjaciele potrafili spojrzeć na ten film tak krytycznie, nie na siłę krytycznie, ale w sposób taki, który nam pomoże gdzieś jakąś wartość dodaną do tego projektu. Film trwa blisko 2,5 godziny. Uważamy, że jest tak dobry, że już nie mamy z czego ciąć. Dobrej zabawy – dodał Emil.

Przypominamy, że Dorota  jak zawsze poszła na całość i na potrzeby filmu wynajęła luksusowy jacht, na którym był nagrywany film z Jennifer Aniston w roli głównej.

Jesteście ciekawi filmu „Dziewczyny z Dubaju”?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Płacząca Doda przeżywa zakończenie zdjęć do filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Po co mi to było”

Doda przedstawiła OBSADĘ filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Plejada gwiazd!

Doda eksponuje płaski brzuch na Instagramie. „Współczuję Radkowi” – napisał internauta

Doda świętuje urodziny Emila.

Doda, Emil Stępień. Fot. Instagram/dodaqueen.

Emil Stępień i Doda na gali Empiku.

Emil Stępień, Doda na czerwonym dywanie, fot. Kurnikowski/AKPA.

Doda z mężem, Emilem Stępniem na gali.

Doda z mężem, Emilem Stępniem na gali, fot. Niemiec/AKPA.