Jakiś czas temu media obiegły plotki o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta. Choć wcześniej wydawało się, że obydwoje są w sobie szaleńczo zakochani, a na Instagramie nie brakowało relacji i zdjęć z romantycznych wypadów, nagle z dnia na dzień para przestała obserwować się w social mediach, a z ich kont poznikały wspólne zdjęcia.

Ostatecznie rozstanie częściowo potwierdził Dariusz Pachut, który padł ofiarą ataków ze strony fanów Dody, którzy nie mogli mu wybaczyć, że „złamał jej serce”. Na swoim Instagramie podkreślił, że nigdy nie chciał zaistnieć w show-biznesie, a od kilku tygodni zmaga się z nieuzasadnionym hejtem oraz enigmatycznie stwierdził:

(…) Prywatne życie zostawiam dla siebie i emocje z nim związane. Pokazując swoje szczęście, poszliśmy w całkowicie złą stronę. Do której nigdy nie powrócimy. Dziękuję.

Z kolei Doda, która początkowo uparcie milczała w temacie, skupiając się na swojej trasie koncertowej i reality show, ostatecznie poirytowana ciągłymi pytaniami o Pachuta zdecydowała się przesłać do mediów oświadczenie:

Zwracam się z ogromną prośbą o zaprzestanie komunikacji i łączenia projektów zawodowych artystki Dody z panem Dariuszem Pachutem. Każdy z nich ma swoje odrębne ścieżki zawodowe, które to w żadnym punkcie się nie przecinają. Z szacunku do ciężkiej, ponad 20-letniej pracy Dody, proszę, aby jej efekty nie były podpinane pod relacje z panem Dariuszem oraz pod niego samego. Są to działania jedynie nakierowane na kliknięcia i są nie fair w stosunku do Dody i jej pracy.

I choć z ust obydwojga nie padła wprost deklaracja o zakończeniu związku, fani przyjęli do wiadomości, że Doda po raz kolejny nie miała szczęścia w miłości i przestali drążyć temat.

Szokujące kulisy rozstania Dody i Pachuta! W tle chorobliwa zazdrość i znany raper

Doda i Dariusz Pachut jednak są razem? Fani nie mają wątpliwości

Teraz jednak Doda opublikowała nowe zdjęcie, które wywołało kolejną falę spekulacji. Piosenkarka wybrała się do schroniska dla zwierząt, gdzie zapozowała do zdjęć tuląc w ramionach szopa pracza. Urocze kadry zostały jednak zignorowane, gdy na trzecim zdjęciu internauci dostrzegli wytatuowanego, znajomo wyglądającego mężczyznę. Część osób wytknęła artystce, że na zdjęciu niewątpliwie jest Pachut i pożaliła się, że Doda po raz kolejny skłamała na temat swojego życia prywatnego:

  • Czy na trzecim zdjęciu za nią nie idzie Dariusz?
  • Ten facet z tyłu to Darek
  • A z tyłu Dariusz Pachut! I po co było tak kłamać?

Facebook: Doda

Facebook: Doda

Facebook: Doda

Wcześniej na jednym z InstaStories internetowi „detektywi” zwrócili uwagę, że piosenkarka odbija się w okularach Dariusza, w których później sama zapozowała. Nie jest to również pierwszy raz, gdy Doda zwodzi media i fanów za nos – w czasie kręcenia pierwszego reality show „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym artystka miała chodzić na randki i szukać nowego partnera, okazało się, że już wtedy była w związku z Pachutem.

Czy w takim razie ich „rozstanie” było tylko i wyłącznie próbą wywołania afery, by podbić oglądalność nowego show Dody?

Doda i Dariusz Pachut do siebie wrócą?! Jasnowidz nie ma wątpliwości: „Miłość na całe życie”

pasekkozak

Wiadomo, kiedy Doda rozstała się z Dariuszem Pachutem!

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen