Doda od dłuższego czasu nie publikowała zdjęć i story na swoim Instagramie z mężem, Emilem Stępniem. Fani, co jakiś czas dopytywali się, czy piosenkarka nadal jest z Emilem. W wakacje Rabczewska zaledwie dwa razy pokazała go na swoim instastory i to wyłącznie w sprawach służbowych. Teraz w sieci jest głośno o jej zdjęciach z innym mężczyzną.

Doda na zdjęciach z Maxem Hodgesem

Mąż Dody paraduje topless po kuchni

Doda pojawiła się na wspólnych zdjęciach z amerykańskim aktorem, Maxem Hodgesem, które wrzucił na swój Instagram. W mediach rozpętała się burza!

Na wypadek, gdybyś myślała, że żartuję – napisał Hodges i dodał emotikon przedstawiający pierścionek zaręczynowy.

Doda ma romans z Maxem Hodgesem

Doda i Max Hodges Fot. Instagram

Można też zauważyć, że obydwoje przebywają w Stambule, bo oznaczają na zdjęciach w mediach społecznościowych tę samą lokalizację. Internauci wyśledzili też wiele innych wspólnych fotografii, a pierwsza z nich pojawiła się w listopadzie ubiegłego roku.

Tak Doda i Maria Sadowska bawią się na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”: „Cały czas pytacie jak praca na planie”

Pod ostatnim zdjęciem Dody, fani proszą piosenkarkę o odniesienie się do zdjęć z amerykańskim aktorem:

  • Czy odniesie się pani jakoś do artykułu opublikowanego na wp kobieta?
  • mogę się mylić, ale tamten artykuł nie wydaje mi się prawdziwy. Kobieta na jednym zdjęciu na prawym boku nie ma tatuażu(a Doda ma) oraz jedno zdjęcie pochodzi z końcówki listopada z Londynu, Doda tez wtedy była w UK, ale miała inny kolor paznokci, Emil powiedział w połowie października, w wywiadzie ,,Mam kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół i ciekawe plany zawodowe”. I nie wiem czy będąc osobą publiczną, ktokolwiek ryzykowałby i pozwalał na publikacje jednoznacznych zdjęć z kochankiem. Z dat pod zdjęciami wynika, że znaliby się ponad rok, Doda spędzała z mężem święta, rocznice ślubu, pokazywała ich wspólne filmiki, chwaliła jego umiejętności robienia zdjęć. Nie wiem, co jest prawdą, ale jak dla mnie prawdopodobne jest najbardziej to, ze Doda się z nim przyjaźni a on ma narzeczoną, która ma blond włosy
  • Załamałam się po ostatnim artykule. Doda serio?
  • W sieci krąży ich o wiele więcej, nie mnie to oceniać, ale moim zdaniem coś na rzeczy jest, niekoniecznie to musi być romans

Można zauważyć, że piosenkarka ostatnio wyjątkowo dużo podróżowała po świecie nie z mężem, a koleżankami. Okazuje się, że towarzyszył jej również ten aktor.

SZOK! Doda zapowiedziała przerwę w karierze

Kim jest Max Hodges?

Max Hodges po wypłynięciu zdjęć do mediów zrobił swój profil instagramowy jako prywatny. Natomiast internauci zdążyli wcześniej zauważyć, że jest modelem, muzykiem i brał udział w wielu programach telewizyjnych. Mieszka w Los Angeles. Chciał zrobić karierę muzyczną. Pracował jako asystent w programie „Ellen DeGeneres Show” i portalu plotkarskim TMZ.

Ran into somebody on the other side of the world

Opublikowany przez Max Hodges Niedziela, 16 sierpnia 2020

Im home and don’t like it

Opublikowany przez Max Hodges Sobota, 25 stycznia 2020

👋🏽England, love ya always

Opublikowany przez Max Hodges Piątek, 22 listopada 2019

🎶Hey there little red riding hood...

Opublikowany przez Max Hodges Piątek, 15 listopada 2019