Wciąż nie wiadomo, co się stało pomiędzy Dodą a Dariuszem Pachutem. Obydwoje do tej pory milczeli. Wiadomo tylko, że mieli rozstać się po koncercie TVP we Władysławowie. Dopiero teraz artystka uchyla rąbka tajemnicy w swoim reality show w Polsacie.

Doda opublikowała nowe zdjęcie. Fani nie mogą uwierzyć, kto jest w tle! „Po co było tak kłamać?”

„Doda. Dream Show”. Doda o rozstaniu

We wtorkowym odcinku programu „Dream Show” pojawiła się przyjaciółka Dody, Oliwia Lubieniecka, która zabrała Dorotę na Cypr, żeby mogła w spokoju leczyć załamane serce. Oliwia przyznała, że artystka bardzo cierpiała:

Zawsze mówiłaś, że nie chcesz mieć medialnego związku, a znowu się tak wydarzyło. Wszyscy na to patrzą, na twoje cierpienie — powiedziała Oliwia.

Sama Doda przyznała, że mogła w spokoju się wypłakać na urlopie za granicą:

Oliwka wzięła mnie na taki wyjazd, gdzie mogłam się wypłakać spokojnie i nikt mnie nie widział. Po prostu wylizać gdzieś rany w odosobnieniu – przyznała Doda.

Doda i Dariusz Pachut ZERWALI?!

Przyjaciółka wokalistki wyznała, że jeszcze nigdy nie widziała jej w takim stanie: „Widziałam cię już parę razy [przyp. red. — w takim stanie], ale pierwszy raz bałam się tak bardzo” — powiedziała Oliwia.

Doda była na tyle załamana nagłym rozstaniem, że nie mogła nawet jeść: „Nic nie jadłam, nic nie spałam, ale za to się opalałam” – mówi artystka.

Doda dostała nową pracę! Sprawdzi się jako… PROWADZĄCA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA