Doda przez wiele lat miała bana w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych – nie była mile widziana w TVN i TVP. Jakiś czas później wraz z przejściem Edwarda Miszczaka do Polsatu, pojawiły się wątpliwości czy i w tym wypadku jej ban z TVN-u nie powędruje razem z Miszczakiem do konkurencyjnej stacji. Okazało się jednak, że topór wojenny został zakopany, a Edward Miszczak jest podekscytowany perspektywą współpracy z Dodą:

Nasza przyszłość rysuje się fantastycznie. Były między nami animozje, ale wszystko sobie wyjaśniliśmy, pogodziliśmy się i mogę powiedzieć, że kochamy się teraz z Dodą do bólu. Mamy wiele wspólnych pomysłów i projektów, więc będziemy razem działać – zdradził w rozmowie z „Faktem”.

Doda po 10 latach bana wystąpiła w TVN! Już na starcie utarła nosa Annie Kalczyńskiej

Doda dostała nową pracę w Polsacie. Sprawdzi się w roli prowadzącej

Dziś Doda znów wróciła do łask – jej hity są puszczane w najpopularniejszych stacjach radiowych, a „ban” odszedł w zapomnienie i piosenkarka pojawiła się zarówno w TVP jak i TVN. To jednak nie koniec niespodzianek – okazuje się, że już wkrótce Doda sprawdzi się w roli… prowadzącej!

Doda będzie jedną z prowadzących podczas tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie. Wokalistka wystąpi również na scenie podczas „Koncertu platynowego”, który odbędzie się 26 maja. (…) a scenie towarzyszyć będzie Maciej Dowbor, z którym gwiazda stworzy duet w Operze Leśnej. Oprócz nich imprezę poprowadzą także m.in. Marcelina Zawadzka, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Rock, Krzysztof Ibisz, Ewa Błachnio, Agnieszka Litwin. Festiwal odbędzie się w dniach 26-28 maja br. – czytamy w Plejadzie

Odkąd Edward Miszczak przeszedł do Polsatu, w stacji nie brak zmian. Nie wszystkie jednak spotkały się z pozytywnym odbiorem, a największą kontrowersję wzbudziło zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Jak donosi Plejada, również nowa praca Dody miała nie spodobać się niektórym gwiazdom stacji.

A Wy co sądzicie o jej nowej roli?

Doda wróciła do TVN! Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak uciekają przed nią w popłochu

pasekkozak

Wolna od bana Doda zmierza do studia TVN w skąpych szortach i jeanso-butach (ZDJĘCIA)

scena z: Doda, fot. AKPA

scena z: Doda, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. AKPA

scena z: Doda, Dorota Rabczewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA