Doda w ostatnim roku nie była widywana często u boku męża Emila Stępnia. Pojawiały się plotki o ich rozstaniu. Już pod koniec 2020 roku tygodnik „Rewia” poinformował, że Emil wyprowadził się z domu. Podobno Doda ze swoich ostatnich wakacji miała wrócić już do pustego domu.

Doda rozwodzi się z mężem

Doda jednak nie rozstała się z mężem? Zobacz jej Instagram

Na dodatek pod koniec roku w sieci pojawiły się fotki, na których miała być Rabczewska w towarzystwie aktora – Maxa Hodgesa. Po czasie konto aktora stało się prywatne. Wówczas mąż Dody zapewniał we „Fakcie”, że się nie rozstali.

Doda zaskoczyła dzisiaj nie tylko fanów. Poinformowała w mediach społecznościowych, że wniosła pozew o rozwód.

Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”…Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę,że najlepsze jeszcze przede mną  – napisała Doda.

Doda na Instagramie pisze o ZWIĄZKACH: „Nie każda medialna para żyje w sielance”

Uspokaja, że nadal będą razem pracować przy filmie „Dziewczyny z Dubaju”:

W kwestii biznesowej:Premiera „dziewczyn z Dubaju”,z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku.MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam:w naszej spółce jesteśmy 50/50 , ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień – oświadczyła.

Doda z mężem zorganizowali przedpremierowy pokaz „Dziewczyn z Dubaju”

Doda, Emil Stępień/dor. Instagram/dodaqueen

Doda i Emil Stępień

Doda i Emil Stępień, fot. Niemiec/AKPA

Emil Stępień i Doda na gali Empiku

Emil Stępień, Doda fot. Kurnikowski/AKPA

Doda z mężem Emilem na premierze filmu.

Emil Stępień, Doda, fot. Podlewski/AKPA.

Doda i Emil Stępień