Dorota Rabczewska i Emil Stępień we wtorek po raz ostatni pojawili się na rozprawie rozwodowej. Oficjalnie rozstali się 15 listopada 2021 r. Producent po ogłoszeniu rozwodu wydał zaskakujące oświadczenie. Publicznie przeprosił Dodę:

Droga Doroto, chciałbym ci serdecznie podziękować za wspólnie spędzone lata, twoją miłość, ciepło i kobiecość. Byliśmy rodziną i pozostaniesz dla mnie ważną osobą w moim życiu. Zawsze możesz bezinteresownie na mnie liczyć. Życzę ci dużo szczęścia i takiej miłości, na którą ciągle czekasz. Zasługujesz na nią. Zawsze będę bronił twojego dobrego imienia. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Proszę, wybacz mi moje błędy. Przepraszam – napisał Stępień.

Doda już po rozwodzie! Nastąpił nagły zwrot akcji: Emil Stępień PRZEPRASZA byłą żonę

Doda rozwiodła się z Emilem Stępniem

Doda po sfinalizowaniu małżeństwa milczała w mediach społecznościowych. Dopiero dzisiaj zabrała głos! Ku zaskoczeniu, także ona podziękowała byłemu mężowi za ich wspólne lata:

Nie dałam wczoraj znać..bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziekuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku. Dziekuje Emilowi za wspólnych 5 lat… prywatnych i zawodowych. Prawda jest taka, że Rozwód nie da mi wolności, prawdziwą wolność dam sobie sama, kiedy odkryje błędy, które popełniałam, bym mogła kreować swoją przyszłość wyciągnąwszy z nich lekcje🙌🏻. Zaczynamy 21.11.21 – napisała piosenkarka.

Doda po raz pierwszy o swoim małżeństwie: „Gdy dzwonił, dostawałam duszności ze stresu”

Gwiazda po zakończeniu małżeństwa oficjalnie ogłosiła swój nowy projekt. Wypuściła spot zapowiadający jej szkolenia motywacyjne na nowej platformie Usecrypt Live. Rabczewska będzie przeprowadzać warsztaty z pomocą psychologa o radzeniu sobie w kryzysie i codziennym życiu.

Doda dla WPROST: „Największym strachem dla nas wszystkich jest to, że Emil ucieknie z forsą”

Doda Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Doda Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Doda fot. Piotr Serafik