Donald Trump długo nie mógł uwierzyć, że przegrał wybory i będzie musiał opuścić Biały Dom. Spekulowano, że brak reelekcji ułatwi Melanii rozwód z kontrowersyjnym politykiem, na którym miałaby zarobić miliony. Póki co, nic nie wskazuje na to, że pan i pani Trump mieliby zakończyć pożycie małżeńskie.

Melania Trump rozdaje dzieciom prezenty. Swoją stylizację podkręciła BUTAMI

Świąteczna Melania Trump

Choć Melania Trump jest wyjątkowo piękną kobietą, to jej poczynania jako pierwszej damy były pod ostrzałem nieustającej krytyki. Publicznie analizowano jej dziwną mimikę oraz unikanie czułości ze strony męża. Z kolei silny słowiański akcent stał się przedmiotem wielu żartów (wymowę pierwszej damy parodiowała m.in. Paris Hilton w „Saturday Night Show”), był też wodą na młyn dla przeciwników agresywnej polityki imigracyjnej prowadzonej przez Donalda Trumpa.

Choć z ujawnionych przez dawną przyjaciółkę prezydentowej wynikało, że nie jest ona szczególna fanką świąt, co wyraziła dość dobitnie, Melania Trump robi dobrą minę do zlej gry i radośnie uśmiecha się, pozując do kolejnych zdjęć.

Urocza Melania Trump: „kogo ku*wa obchodzi Boże Narodzenie?”

Mogliśmy już obserwować byłą modelkę odbierającą choinkę i rozdającą prezenty. Teraz przyszedł czas na zdjęcie z domowych pieleszy. Melania i Donald zapozowali do oficjalnego portretu, który pojawił się na profilach prezydenta i jego żony. Co ciekawe, para prezydencka postawiła na dopasowane stylizacje – zarówno Donald jak i Melania wystąpili w smokingach. Melania swoją białą koszulę zapięła pod szyję, natomiast kołnierzyk prezydenta został ozdobiony elegancką muszą.

Melania Trump pokazała DEKORACJE świąteczne w Białym Domu. Jest bajkowo!

Podoba wam się Melania w takim wydaniu?

Melania Trump z mężem, fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum

Melania Trump z dziewczynką

Melania Trump/fot. Reuters/Forum

Melania Trump  z mężem, fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum