Dorota Szelągowska (38 l.) znana jest jako dziennikarka, projektantka wnętrz i prowadząca program Dorota Inspiruje. Ostatnimi czasy gwiazda telewizyjna wygląda kwitnąco. Jest źródłem inspiracji dla wielu kobiet, a każde dodane zdjęcie na jej Instagramie wywołuje wiele emocji. Dorota nie wstydzi się pokazywać bez makijażu i mówić na kontrowersyjne tematy.

Dorota Szelągowska pokazała, JAK SCHUDŁA!

Dorota Szelągowska na swoim Instagramie walczy z Body Shaming!

Nie miałam jeszcze przyjemności poznać @lukaszjemiol osobiście, ale jak to nastąpi to rzucę się mu w ramiona. Chłopaku! Jesteś ultra zdolny – w Twoich projektach czuję się ultrakobieco, a brak wpisania się w kanon rozmiaru 36 zupełnie mi nie przeszkadza. Dziękuję – napisała na swoim Instagramie Dorota Szelągowska

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna w swoim poście na Instagramie pochwaliła polskiego projektanta lecz przede wszystkim starała się obalić stereotyp body shaming. Nikt nie powinien być dyskryminowany czy poniżany z powodu swojego wyglądu czy wagi.

W komentarzach od fanów posypały się słowa uznania. Dziennikarka wygląda rewelacyjnie. Delikatnie zapuściła włosy, zmieniła nawyki żywieniowe. Wygląda młodo i kobieco.

Lubicie ją?

Dorota Szelągowska

scena z: Dorota Szelągowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dorota Szelągowska wzięła ślub! Zrobiła to DOKŁADNIE jak Doda!

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Jakie zaskoczenie! Dorota Szelągowska była asystentką znanej gwiazdy