Kultowe reality show „The Real Housewives” nareszcie w Polsce! Format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces, doczekał się polskiej wersji i już jesienią będzie go można zobaczyć w Polsacie. Siedem kobiet, wielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu!

Amerykańska gwiazda reality show mówi o swoim romansie z księciem Harrym

„The Real Housewives” w Polsce

Uczestniczki zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż – miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączy je charyzma, pasja z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy.

Każda z uczestniczek to nietuzinkowa, mocna osobowość. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Zobaczymy gdzie mieszkają, dowiemy się jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty? –  zdradza dyrektor programowy i członek zarządu Polsatu Edward Miszczak.

Teresa Giudice, gwiazda reality show trafiła za kratki

„The Real Housewives” to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje „The Real Housewives” pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Niderlandach, na Węgrzech i w Grecji. „The Real Housewives Warszawa” będzie 35. edycja w globalnej rodzinie formatu.

Yolanda Hadid, „Jestem najgorszą matką na świecie”

The Real Housewives of Beverly Hills” Fot. Fred Prouser / Reuters / Forum

scena z: Anna Cieślak, Edward Miszczak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edward Miszczak, Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

 Anna Cieślak, Edward Miszczak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak, Agnieszka Hyży, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA