Edyta Herbuś od lat słynie z nienagannej figury, umiejętności taneczne pozwalają jej na zgrabne i zwinne ciało. Gwiazda uwielbia też zaskakiwać dość odważnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu opublikowała fotografię, na której leży całkiem naga w łóżku – post wzbudził ogromne emocje wśród internautów.

Edyta Herbuś na seksownym zdjęciu TOPLESS: „Jaka Victoria, taki Secret”

Edyta Herbuś w bikini

Edyta Herbuś dzisiaj znowu zwróciła uwagę internautów. Wrzuciła zdjęcie z wakacji, na którym jest w samym bikini. Promienie słoneczne idealnie podkreśliły jej umięśniony brzuch. Tancerka przyznała, że dzisiaj chętnie przeniosłaby się w takie miejsce:

Ponieważ ewidentnie zasłużyłam na wakacje, dziś mentalnie jestem w tej błękitnej podróży … A wy dokąd chcielibyście dziś pofrunąć? – zapytała Herbuś.

Edyta Herbuś wita obserwatorów CHLEBEM. Ma ważny powód

Obserwatorzy aktorki nie mogą się nadziwić, że w wieku 40 lat można tak świetnie wyglądać. Warto zauważy, że aby mieć tak umięśniony brzuch, trzeba ciężko się napracować i zrezygnować z wielu przyjemności:

  • Pani Edyto. Ma Pani zakaz pokazywania brzucha i innej części na plaży i w ogóle wszędzie. Hihihihi. Wygląda Pani przepięknie. Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia
  • Ale chciałabym mieć taki brzuch! To zdjęcie powinno być zakazane!
  • Piękna

Prokop wbija szpilę Herbuś

Edyta Herbuś Fot. Baranowski/AKPA

Edyta Herbuś w DD TVN

Edyta Herbuś w DD TVN, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Edyta Herbuś, SK:, , fot. Podlewski/AKPA