Kate Middleton (41 l.) miała na sobie kolejną ze swoich charakterystycznych marynarek, gdy w niedzielę kibicowała Anglii przeciwko Fidżi w ćwierćfinale Pucharu Świata w Rugby 2023 w Marsylii we Francji, nadając starej marynarce z Zary designerski akcent.

Księżna Kate w wełnianym komplecie doskonałym na jesień

Księżna Walii miała na sobie białą tweedową marynarkę z Zary, którą wcześniej miała na sobie podczas jednej z wizyt w angielskiej szkole.

Dwurzędowy model żakietu z Zary połączyła z czarnymi spodniami z szerokimi nogawkami, które są ponadczasowym hitem, ale teraz z wielką mocą wracają na salony. Księżna, która często nosi ubrania z sieciówek połączyła niedrogi look z niewielką torebką Chanel Mini Flap (ok. 20,000 zł).

Księżna Kate miksuje Zarę z Chanel

Księżna dzieli zamiłowanie do kultowych torebek Chanel ze swoją zmarłą teściową, księżną Dianą, która przez lata nosiła kilka czarnych pikowanych modeli francuskiego domu mody.

Księżna Kate w jesiennych szarościach. Lansuje TEN element garderoby

I chociaż Middleton jest rzadko widywana w Chanel, ma ona 2 inne torebki tej marki, w tym czarny model na łańcuszku i bordową niewielką „chanelkę”. Tę ostatnią połączyła w 2019 roku z lookiem z niemieckiej sieciówki Warehouse.

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej: