To się naprawdę zadzieje?! Ostatnia wymiana zdań online między Elonem Muskiem (51 l.) i Markie Zuckerbergiem (39 l.) doprowadzi ro prawdziwej walki. Para miliarderów technologiczny ma podobno stanąć na ringu. Tak przynajmniej twierdzi Dana White, prezydent UFC (Ultimate Fighting Championship).

Tak odpoczywa na wakacjach Mark Zuckerberg

Rozmawiałem wczoraj wieczorem zarówno z Elonem, jak i Markiem. Obaj faceci podchodzą do tego absolutnie śmiertelnie poważnie […] Oboje powiedzieli: „Tak, zrobimy to!”, powiedział Dana White w rozmowie z TMZ.

Ostatnio Elon Musk twierdzi, że META Marka  Zuckerberga planuje wypuścić na rynek rywala Twittera o nazwie Threads. Miliarder ostrzegł „świat”, że wszystko trafi w ręce jednego człowieka. W końcu Zuckeberg ma już Facebooka, WhatsAppa i Instagrama.

Mark Zuckerberg będzie walczył z Elonem Muskiem

Jestem pewien, że Ziemia nie może się doczekać, aby być wyłącznie pod palcem Zucka bez innych opcji. Przynajmniej będzie „rozsądnie”, napisał Elon Musk.

Jeden z fanów zaproponował, że panowie powinni zawalczyć. Na odpowiedź Muska o wyzwaniu Zuckerberga nie trzeba było długo czekać. Wywód Muska doprowadził do tego, że Mark Zuckerberg przyjął „wyzwanie” udostępniając zrzut ekranu Tweeta Muska pisząc „Wyślij mi lokalizację”.

Mark Zuckerberg stracił 150 mln dolarów przez chłopaka Amber Heard

Chociaż potencjalne wydarzenie jest na „wczesnym etapie planowania”, Dana White powiedział, że już zabiera się do pracy z organizacją walki Musk x Zuckerberg.