O 37-letnim założycielu Facebooka znów zrobiło się głośno . A to wszystko za sprawą przekształcenia słynnej sieci mediów społecznościowych w metawersum, czyli równoległego cyfrowego świata składającego się z trzech różnych rzeczywistości – tej prawdziwej, wirtualnej i rozszerzonej. Jak sam twierdzi, pionier musi być pionierem i to właśnie Facebook jako pierwszy „przeszedł” do „nowej rzeczywistości”.

Marc woli życie w realu.

Choć nowe logo znanego wszystkim Facebooka i dość trudne do zrozumienia założenia nowego konceptu wywołało niemałe zamieszanie na całym świecie, Marc znalazł kilka chwil na odpoczynek.

Jak mieszka Marc Zuckerberg? (FOTO)

Okazuje się, że zamiast zatapiać się w wirtualnym świecie wybiera rozrywki na świeżym powietrzu. Kilka dni temu można było go spotkać na plaży na Hawajach, gdzie uprawiał sporty wodne.

Marc Zuckerberg zajmuje aktualnie 5. miejsce na liście najbogatszych ludzi na świecie, wyprzeda go m.in. Jeff Bezos, właściciel Amazona, Bill Gates oraz Elon Musk. Jego majątek jest wyceniany na 97 miliardów dolarów.

 

EXCLUSIVE: Mark Zuckerberg is seen for the first time since launching Meta as he returns to the beach after foiling.
07 Nov 2021,Image: 642202532, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE:  Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE:  no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum