Jak podaje serwis TMZ Mark Zuckerberg i Elon Musk otrzymali niesamowitą propozycję od rządu Włoch. Urzędnik z Ministerstwa Kultury skontaktował się z Zuckerbergiem w sprawie organizacji walki UFC pomiędzy nim a Muskiem na jednym z najbardziej legendarnych placów boju na świecie – Koloseum w Rzymie.

Mark Zuckerberg i Elon Musk będą walczyć w Koloseum?

Informatorzy portalu, którzy mają bezpośrednią wiedzę w tej sprawie, mówią nam, że zarówno Elon, jak i Mark chcieliby, aby walka odbyła się właśnie w Koloseum. Powiedziano nam, że przedstawiciele Zuckerberga przekazali wiadomość prezesowi UFC, Danie White’owi, który skontaktował się z Ministrem. Co do samego miejsca – jednego z 7 Cudów Świata – nie odbywały się tam duże wydarzenia od setek lat, a w teatrze może zasiąść tylko kilkaset widzów.

Tak odpoczywa jeden z najbogatszych ludzi świata – Marc Zuckerberg na plaży.

Sir Paul McCartney wystąpił w Koloseum w 2003 roku na ekskluzywnym koncercie charytatywnym dla 400 osób, które zapłaciły nawet do 1500 dolarów, ale poza tym wszystkie inne koncerty odbywają się na zewnątrz budowli.

Elon Musk i Mark Zuckerberg są „absolutnie gotowi” na POJEDYNEK w klatce

Nie wiadomo jeszcze, czy walka Musk kontra Zuck odbędzie się wewnątrz czy na zewnątrz Koloseum. Wielu informatorów z bezpośrednią wiedzą mówi nam, że jeśli chodzi o obstawianie, czy ta walka się odbędzie, to warto postawić na tak. Powiedziano nam, że zarówno Musk, jak i Zuckerberg są „całkowicie zaangażowani” i negocjują z Daną szczegóły walki codziennie, wielokrotnie dziennie przez ponad tydzień. Największą przeszkodą jest różnica w wzroście i wadze, choć obaj mężczyźni nie mają z tym żadnego problemu.

Elon Musk pokazał rzadkie zdjęcia 2-letniego syna X AE A-XII. Podobny do taty?

Pytanie brzmi… jeśli walka miała się odbyć w Las Vegas, co było pierwotnym celem przed pojawieniem się oferty Koloseum – Komisja Atletyczna Nevada musiałaby to zaakceptować. Biorąc pod uwagę, że Zuck ma ok. 170 cm wzrostu i ok. 66 kg, podczas gdy Elon  188 cm wzrostu i waży 230 funtów ok. 104 kg, to trochę problematyczne. Niemniej jednak, ta walka byłaby walką pokazową, więc zasady mogą ulec pewnym modyfikacjom.

Będziecie oglądać?

mark-zuckerberg-g-R1

Forum

Forum