W styczniu okazało się, że Elon Musk (48 l.) kolejny raz zostanie ojcem. Wówczas jego partnerka, Claire Boucher (31 l.), szerszej publiczności znana jako Grimes dodała nagie zdjęcie z nieco większym brzuchem, które wywołało wiele emocji wśród jej fanów.

Maye Musk, matka Elona Muska: Mąż mnie bił i znęcał się nade mną psychicznie

Elon Musk i Grimes zostali rodzicami

Wiele osób sugerowało, że zdjęcie Grimes mogło jedynie promować nadchodzący album, a podejrzenia, że chodzi o ciążę są nieprawdziwe. Jak się okazuje, jednak chodziło o to, że dziecko jest w drodze. I już jest na świecie. Grimes urodziła chłopca. Miliarder, przedsiębiorca i założyciel Tesli radosną nowiną pochwalił się na Twitterze.

Mama i dziecko czują się dobrze – napisał.

Nie zabrakło pytań o imię dziecka. Elon Musk odpisał, a jego odpowiedź jest zaskakująca. Trudno uwierzyć, że tak nazwie syna.

X Æ A-12 Musk – odpisał.

Wiele osób ma nadzieję, że Musk żartuje, a jego komentarz to nawiązanie do piosenki Grimes – „4ÆM”. Kilka osób przypomniało też w komentarzach, że Grimes, wyznała kiedyś, że ich dziecko samo wybierze sobie płeć i zdecyduje, jakie chce mieć imię.

Elon Musk – dzieci

Przypomnijmy, że dla Grimes to pierwsze dziecko. Natomiast Elon Musk został ojcem po raz siódmy. Miliarder ma już szóstkę synów z pierwszego małżeństwa z kanadyjską pisarką Justine Wilson, z którą rozwiódł się w 2008 r. po ośmiu latach małżeństwa.

Kim jest Grimes?

Grimes to kanadyjska piosenkarka, kompozytorka, producentka muzyczna i artystka wizualna. Zadebiutowała w 2010 roku, kiedy wydała płytę „Geidi Primes”. Jeszcze tego samego roku pojawił się jej drugi album – „Halfaxa”. W 2011 roku występowała przed Lykke Li, ale też pracowała nad nowym materiałem. Rok później ogłosiła, że podpisała kontrakt z wytwórnią 4AD, która w lutym 2012 wydała jej trzeci album „Visions”. Obecnie na koncie ma cztery płyty, a ostania to „Art Angels”.

ZOBACZ TEŻ:

Errol Musk, ojciec Elona, ma dziecko z własną pasierbicą

Anna Lewandowska urodzi syna? Zdjęcie na Instagramie trenerki ma być na to dowodem

Boris Johnson został ojcem. Jego partnerka Carrie Symonds urodziła syna

Elon Musk i Grimes na ściance

Elon Musk i Grimes/fot. Forum

Elon Musk i Grimes w drodze

Elon Musk i Grimes/fot. Forum

Elon Musk i Grimes idą za rękę

Elon Musk i Grimes spodziewają się dziecka?/ fot. Forum