Ewa Minge jest jedną z najbardziej znanych na świecie polskich projektantek mody. Artystka nie ogranicza się jednak tylko do swojego życia zawodowego – pozostaje bardzo aktywna na Instagramie, gdzie często komentuje ważne zjawiska społeczne, staje w obronie osób atakowanych medialnie oraz raczy fanów fotkami ze swojego życia. Projektantka zna również życie gwiazd od podszewski, dlatego postanowiła napisać książkę pt. „Gra w ludzi”, w której fabuła toczy się na skrzyżowaniu świata mody, wielkich pieniędzy i wyrafinowanych gustów. Książka będzie mieć premierę 23 sierpnia 2022, a już teraz celebrytka promuje ją na swoim Instagramie.

Ewa Minge zmaga się z silną reakcją alergiczną. Pokazała jak teraz wygląda. „Nie samym pięknem człowiek żyje”

Ewa Minge prezentuje zgrabną figurę w bikini i promuje swoją nową książkę

W jednym z nowych postów Ewa Minge mając na względzie, że większość ludzi jest wzrokowcami, postanowiła przyciągnąć uwagę fanów prezentując swoje zgrabne i opalone ciało w turkusowym bikini. Gdy uwaga została już przyciągnięta, Ewa najpierw nieśmiało nawiązała do body positive:

Woooow zaraz będzie, ze stara Minge wrzuca na insta foty w bikini !!! Skandal fotoshop i inne takie…jaki skandal ??? Upał afrykański , Minge stara ale czy stary człowiek nie ma prawa do body positive ? Czy tylko w bikini chodzić mogą młode dziewczyny? Nie dajmy się zwariować , nosimy co chcemy i lubimy a przy okazji komu się chce walczyć może się pochwalić pracą nad kondycją. Muszę przyznać , że w moim wieku wymaga to sporo roboty.

A następnie gładko przeszła do promocji swojej książki:

W mojej sensacyjnej powieści na faktach „Gra w ludzi” @proszynski_wydawnictwo przeczytacie o tym co może wywalczyć dla siebie kobieta będąca na samym dnie. Jak można zniszczyć komuś życie a ten ktoś wstaje z nicości i bólu …i….to już wkrótce musicie sami przeczytać . Można zagrać we wszystko w życiu ale kiedy zaczynasz grać człowiekiem spodziewaj się nieprzewidywalnego . Wielki świat, wielkie pieniądze, wielka zabawa i w tle cena tego wszystkiego co wydaje się nam największym szczęściem …wydaje dopóki nie dotkniemy . Cena marzeń bywa niewspółmierna do nieszczęścia, które czasem kryje się za drzwiami skarbca. Ale czy przegrana może być najlepszym losem na loterii ? Sprawdźcie jak moja bohaterka radzi sobie z zemstą na ludziach, którzy wykorzystali jej młodość , miłość , zaufanie . Jak bardzo światowa finansjera może być zepsuta i jak dziwne podniety fundują sobie ludzie z pierwszych stron gazet, nie tylko naszych krajowych …. 23.08 premiera !

Jak można się było spodziewać, fani skupili się jednak bardziej na zdjęciu niż na opisie i zachwycili figurą Minge:

Takiej sylwetki pozazdrościć może niejedna nastolatka! Szacunek!

 

Super figura!

 

Sztos

 

Jak dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie

 

Wygląda Pani jak gwiazda filmowa

 

Wow przepiękna figura

 

Figura jak marzenie!

 

Kobieta rakieta super Pani wygląda Pani Ewo

 

Figura bogini. Pozdrawiam Pani Ewo

Kupicie jej książkę?

Ewa Minge porównała syna do Elvisa Presleya. Fani: „Sorry Elvis. Oskar przystojniejszy!”

Ewa Minge zmaga się z silną reakcją alergiczną

Ewa Minge zmaga się z silną reakcją alergiczną, IG: eva_minge

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Ewa Minge, fot.AKPA

scena z: Ewa Minge, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Ewa Minge, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Minge na ściance

Ewa Minge/fot. AKPA

Eva Minge w krótkich włosach

Ewa Minge, fot. Podlewski/AKPA

Ewa Minge pokazała jak wygląda BEZ FILTRÓW! Fani zachwyceni PIEGAMI