Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, jak Ewa Minge chwaliła się fanom powrotem z seansu noweo „Elvisa” i wrzucała fotki swojego syna Oskara informując fanów, że widzi w nim podobieństwo do Króla Rock’n’Rolla. Zaledwie 2 dni później 55-letnia projektantka zaskoczyła fanów wrzucając zdjęcie bez makijażu i filtrów, na którym widać, że źle się czuje.

Ewa Minge porównała syna do Elvisa Presleya. Fani: „Sorry Elvis. Oskar przystojniejszy!”

Ewa Minge zmaga się z silną reakcją alergiczną. Pokazała jak wygląda

W nowym poście na Instagramie Ewa Minge poinformowała zmartwionych internautów, że to co widzą na zdjęciu to efekt alergii i lekoterapii, która obciąża jej wątrobę:

Nie samym pięknem człowiek żyje…
Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia…wątroba nie przerabia leków . I gdybym musiała wyjść na jakiś event …nałożyć makijaż, zakamuflować i mamy monstrum gotowe . A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia . Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia, pieczenia , pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli…

Ewa Minge zmaga się z silną reakcją alergiczną

Ewa Minge zmaga się z silną reakcją alergiczną, IG: eva_minge

Na zdjęciu widać, że gwiazda ma mocno zaczerwienione, lekko opuchnięte oczy i przebarwienia skórne. Selfie mocno kontrastuje z jej dotychczasowymi zdjęciami na profilu, które zazwyczaj prezentują nie tylko mocny makijaż, ale również wygładzające filtry. Ewa zapewniła fanów, że postanowiła pokazać się fanom „w ten gorszy dzień”, by uświadomić, że nie jest to powód do wstydu, a „piękno jest tylko umowne”:

Bywa pięknie i bywa potwornie ale nie jest to powód ani do wstydu ani do hejtu .
Człowiek jest ułomny a piękno umowne .

Na koniec celebrytka dodała, że od dłuższego czasu ciągle zmaga się z nawracającą alergią, ale na szczęście pracuje z domu oraz jak zażartowała, może schować twarz za okularami słonecznymi:

Ostatnio koleżanka alergia atakuje mnie częściej jak szczęście, dobrze, ze mam okres pracy w domu… A w okularach słonecznych …inna kobieta.

Fani bardzo ciepło przyjęli tak szczery post i podziękowali jej za pokazanie prawdy:

Post potrzebny, ale przykre jest to, że dziś musimy to tłumaczyć ludziom. A przecież każdy z nas zmaga się z podobnymi problemami. Mam wrażenie, że świat kreuje ludzi idealnych, a chorzy, starsi, grubsi, chudsi są niepotrzebni. Liczę na to, że zmieni się system wartości na świecie. Życzę dużo zdrowia

 

Jeejku współczuję cierpienia. Wspieram myślami

 

Jak ja Cię kocham za Twoją prawdziwość. Zdrowia

 

Zdrówka dla Pani… łącze się w bólu z alergia

Również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Eva Minge chwali się pupą. Jest czego zazdrościć?

IG: eva_minge

IG: eva_minge

IG: eva_minge

IG: eva_minge

Ewa Minge staje w obronie Izabeli Janachowskiej. Zapewnia, że nie wyszła za mąż dla pieniędzy

scena z: Ewa Minge, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Ewa Minge, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Ewa Minge, fot.AKPA

Ewa Minge na ściance

Ewa Minge/fot. AKPA

scena z: Ewa Minge, SK:, , fot. Podlewski/AKPA