Joanna Opozda (32 l.) jest osobą, która stroni od medialnych konfliktów, jednak jakiś czas temu aktorka miała zwadę z Sandrą Kubicką (25 l.). Pokłóciły się o psa, którego Joanna uratowała podczas wakacji. Przekazała go Sandrze, a później dowiedziała się, że modelka psa oddała przyjaciółce. Temat „Fortuny” stał się „kością niezgody”. Joanna zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Sandrą.

Joanna Opozda pokazała zdjęcia z NASTOLETNICH czasów. Chwilę później rozpoczęła się jej kariera

Joanna Opozda mówi o relacji z Sandrą Kubicką

Joanna Opozda jakiś czas temu opublikowała na InstaStory łamiący serce apel o małym psie, który wabił się „Fortuna”, nad którym znęcali się właściciele. Opozda uratowała pupila, jednak nie mogła zatrzymać go dla siebie. Zgłosiła się po niego Sandra Kubicka, której Joasia dostarczyła psa.

Po krótkiej chwili obie panie zaczęły słowne przepychanki w mediach. Aktorka próbowała skontaktować się z modelką, by dopytać jak się czuje pies, jednak Sandra jej nie odpowiadała.

Joannie Opoździe puściły nerwy! Jest wściekła na Sandrę Kubicką, bo wzięła od niej psa i oddała

Tego pieska zobaczyła Sandra Kubicka, która powiedziała, że „chciałaby dać mu dom”, więc ja tego psa przewiozłam przez całą Europę, tutaj do Warszawy, do Sandry do domu. Nie było łatwo. Wakacje musieliśmy skrócić, pozmieniać wszystkie hotele, bo nie każdy hotel przyjmował pieski, ale pomyślałam, że warto zrobić coś dobrego i ten pies będzie miał super życie – opowiadała swego czasu Opozda.

Joanna Opozda w seksownej mini na ściance.

Joanna Opozda, fot. Podlewski/AKPA.

Dowiedziałam się, że Sandra jakiś czas temu oddała tego psa swojej znajomej. Totalnie mnie o tym nie informowała, chociaż umowę miałyśmy taką, że będziemy w stałym kontakcie, ja będę wiedziała co u Fortuny, jak ten pies się ma, że będę mogła ją odwiedzić. Od jakiegoś czasu byłam przez nią ignorowana, w końcu dzisiaj ją docisnęłam i usłyszałam, że tego pieska już nie ma – relacjonowała Joanna.

Joanna Opozda i Sandra Kubicka – pogodziły się?

Ich relacji nie ułatwia fakt, że nowy partner Sandry Kubickiej kiedyś był związany z Joanną Opozdą, a nie tak dawno Sandra imprezowała z ex Antka Królikowskiego, Julią Wieniawą, z którą Opozda miała medialną „bitwę na stylizacje”. Brzmi jak prawdziwa telenowela, ale to „chleb powszedni” w polskim show-biznesie.

Julia Wieniawa wbija szpilę Joannie Opozdzie! Dziewczyna Antka szybko zareagowała na zaczepkę

Joasia zapytana podczas imprezy branżowej o to, jak wyglądają jej kontakty z Kubicką postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Totalnie nie mamy żadnego kontaktu – powiedziała aktorka w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Opozda dodała, że złość na zachowanie Sandry jej przeszła, ale raczej nie zostaną najlepszymi przyjaciółkami i nie będą się spotykać na babskie plotki.

Nie czuję takiej potrzeby, ale ze mnie już zeszło to ciśnienie i staram się ludziom zawsze wybaczać, więc życzę jej jak najlepiej – dodała.

Liczyliście na wielkie pojednanie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Opozda zdradza nam, że czuje się bezpieczniej za granicą niż w Polsce (WIDEO)

Sandra Kubicka wspomina Playboya. „Nie wstydzę się tego”

Joanna Opozda pokazała się bez grama makijażu – WOW, ale zmiana

Sandra Kubicka na premierze swoich perfum.

Sandra Kubicka, fot. AKPA.

Joanna Opozda na ściance.

Joanna Opozda, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Sandra Kubicka w "Dzień Dobry TVN".

Sandra Kubicka w „Dzień Dobry TVN” fot. AKPA.