Fani oskarżają Kim Kardashian o opublikowanie kolejnego zdjęcia przerobionego w Photoshopie. Celebrytka podzieliła się serią zdjęć na Instagramie w poniedziałek. Kim pozuje na nich z mamą Kris Jenner i siostrami Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner na przyjęciu świątecznym, które odbyło się w Wigilię Bożego Narodzenia.

Kolejne przerobione zdjęcie Kardashianek

Podczas gdy wielu fanów chwaliło świąteczny wygląd rodziny, kilku bystrych użytkowników mediów społecznościowych stwierdziło, że kilka zdjęć wydawało się zniekształconych i mocno przerobionych.

W odniesieniu do jednego zdjęcia, na którym rodzina Kardashian-Jenner pozowała razem w formalnych strojach, kilka osób pytało, dlaczego stopy Kendalla wyglądają na edytowane i czy wszyscy zostali  przerobieni w Photoshopie.

Wow! Khloe Kardashian pozuje z córką i synkiem

„Ale dlaczego? Tak trudno zrobić sobie wspólne zdjęcie? Czy nie jest łatwiej zrobić każdemu po prostu zdjęcie w Photoshopie? Ta rodzina jest zdumiewająca” – skomentowała jedna osoba.

„Każda pojedyncza linia szczęki jest obrabiana w Photoshopie i wygląda, jakby [sic] wycięto głowy i [sic] je wklejono” – napisał inny fan.

Twarz Khloe jest całkowicie przerobiona w Photoshopie”, spekuluje trzeci.

Khloe Kardashian MIAŻDŻY suknie ślubną Kourtney. Mówi także szczerze, co myśli o jej aktualnym stylu

„Wszystkie wyglądacie na przerobione w Photoshopie. Szczególnie ty kim. Wklejona z innego zdjęcia” – skomentował czwarty użytkownik.

„Czy Kendall pływa?” zażartowała jedna osoba.

„Zapomnieliście zrobić wspólne zdjęcie, co? Lol” – zastanawiał się inny.

Chociaż 42-letnia Kim nie odniosła się do tej rozmowy, nie jest to pierwszy raz, kiedy została oskarżona o udostępnianie edytowanych zdjęć w mediach społecznościowych.

Kim Kardashian zalewa się łzami ujawniając szczegóły wspólnego wychowywania dzieci z Kanye Westem

W kwietniu fani zauważyli brak pępka gwiazdy „Kardashians”, kiedy udostępniła swoje zdjęcia w nowym zestawie Skims. Kardashian jednak zaprzeczyła wówczas jakimkolwiek przeróbkom.

Wierzycie jej?