Chyba cały świat, bez wyjątku, cieszy się, że już 27 maja będziemy mogli raz jeszcze wrócić do Nowego Jorku z obsadą kultowych „Przyjaciół”. W międzyczasie obsada serialu pojawia się w mediach, dając wywiady i promując swoje show. Niestety we wszystkich materiałach wideo widać, że 51-letni Matthew Perry bardzo odstaje od reszty ekipy.

OMG! Jest zwiastun „Friends: Reunion”. Tak wygląda obsada po latach

Serialowy Chandler Bing już od kilku lat boryka się z problemami zdrowotnymi, a fani spekulują, że aktor przeszedł wylew, który widoczny jest w jego bełkotliwej wymowie, czasem nieobecnym wzorku i utrudnionej mobilności. Słaby stan jego zdrowia uwydatnia się jeszcze bardziej, gdy siedzi obok żywotnych koleżanek i kolegów z planu. I mimo, że żeńska część obsady po kilku dekadach prezentuje się dużo atrakcyjniej niż męska, to Matthew Perry może wzbudzać zaniepokojenie.

O ile wiadomo, Matthew Perry nie miał udaru ani wylewu. Jednak aktor cierpiał wcześniej na inne schorzenia. W sierpniu 2018 roku przedstawiciel prasowy aktora potwierdził, że przeszedł on operację naprawy perforacji przewodu pokarmowego. Aktor potwierdził to później, tweetując, że spędził 3 miesiące w szpitalu.

Matthew Perry opublikował zdjęcie swojej NARZECZONEJ. Internauci są pod wrażeniem jej urody

W przeszłości Matthew Perry otwarcie opowiadał o swoim wyglądzie i o tym, jak jego problemy z uzależnieniami na niego wpłynęły. W 2013 roku Matthew powiedział podczas jednego z wywiadów na temat zdjęć z tamtego ciężkiego okresu: „Odrzuca mnie. Strasznie na to patrzeć. Byłem chory”. Matthew otwarcie mówił o swoich problemach z narkotykami i alkoholem. W 2013 roku wyznał w magazynowi People: „Nie mogłem przestać. W końcu sprawy potoczyły się tak źle, że nie mogłem tego ukryć, a potem wszyscy wiedzieli ”. W jednym z wywiadów powiedział, że nie pamięta kręcenia 3 sezonów „Przyjaciół”.

Niestety problemy z narkotykami (m.in. uzależnieniem od tabletek przeciwbólowych) miały ogromny wpływ na jego zdrowie, które niestety aktualnie widać. Przykro jest patrzyć na Matthew Perry’ego w takim stanie, w końcu Chandler Bing jest jedną z najbardziej kochanych postaci w historii telewizji. Miejmy nadzieję, że aktor poradzi sobie z problemami i niedługo będziemy mogli go zobaczyć w lepszej kondycji.

Matthew Perry fot. Backgrid USA / Forum

Matthew Perry fot. Backgrid USA / Forum