Filip Chajzer to jeden z najbardziej znanych polskich osobistości show-biznesu. Pracę dziennikarza zaczynał jako redaktor „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Od września 2009 roku do marca 2011 roku był reporterem serwisu informacyjnego „Stolica” w TVN Warszawa. W maju 2011 roku rozpoczął pracę w „Dzień dobry TVN”, która trwała aż do 2023 roku, gdy niespodziewanie ogłosił swoje odejście. Krótko potem, po zaledwie czterech miesiąch pracy odszedł z Radia ZET. W międzyczasie próbował swoich sił w wielu różnych własnych biznesach. Ostatecznie Filip przeszedł do Polsatu, a jakis czas później ogłoszono jego udział w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Prezenter zaprezentował swoje umiejętności taneczne w parze z Hanną Żudziewicz.

Filip Chajzer pokłócił się z Hanną Żudziewicz po „TzG”?! „Mogłam cię ZOSTAWIĆ i tańczyć dalej” (WIDEO)

Filip Chajzer odpadł w 4. odcinku „Tańca z Gwiazdami”

Choć przez wielu widzów i internautów Chajzer był uznawany za jedną z najbardziej barwnych postaci 14. edycji „TzG”, nieoczekiwanie w czwartym odcinku show pożegnał się z programem. Filip i Hanna zatańczyli jiv’a do piosenki „I’m still standing” Eltona Johna, a na widowni synowi kibicował Zygmunt Chajzer, mama Dorota i siostra Weronika. Wchodząc na parkiet, prezenter oznajmił:

Jestem z bardzo imprezowej rodziny. Moi rodzice w latach 70., 80. wiedzieli, jak się bawić. Trochę mi to weszło w krew. Mam naturę eventowo, bąbelkową.

Po występie Paulina Sykut-Jeżyna przypomniała, że 15 lat wcześniej Zygmunt Chajzer odpadł z programu również tańcząc jiva i nazwała to „Klątwą Chajzera”. Decyzja jury spotkała się z dużym oburzeniem ze strony internautów, którzy nie są zadowoleni z eliminacji pary, a w komentarzach pod nowym postem na oficjalnym Instagramie „Tańca z gwiazdami” sugerują ustawkę.

„TzG” odcinek 4: Dagmara Kaźmierska zaszalała z dekoltem, Maffashion w ogniu krytyki, Roxie Węgiel w piórach (ZDJĘCIA)

Filip Chajzer komentuje decyzję jury „Tańca z Gwiazdami”. Nie krył żalu

Sam Filip Chajzer kilka godzin po zakończeniu show opublikował nowe zdjęcie w social mediach i skomentował swoją przegraną:

Kochani co mogę powiedzieć. Myślałem, że brak talentu da się przezwyciężyć ciężką pracą. Trenowałem codziennie od początku lutego. Z sobotami i niedzielami. Niestety jak widać, myliłem się… przykro mi strasznie, że zawiodłem, ale to… też jest spoko. Wszystko jest po coś…

Następnie zdradził, że teraz chce skupić się nad rozwojem swojej nowej firmy, nad którą pracował od dwóch lat:

3 kwietnia rusza KEBAP KREUZBERG i teraz mogę w 100% skupić się na tym biznesie. Jaram się jak wołowina w pierzynce podsmażanych na masełku warzywek.

Na koniec zwrócił się do swojej partnerki tanecznej:

Haniu jesteś najlepsza ! Dziękuję za wszystko. Dałem z siebie wszytko.

Pod jego wpisem natychmiast zaroiło się od komentarzy pełnych współczucia:

  • Nikogo nie zawiodłeś. Od początku było widać, że stawiasz sobie ważne cele, do których wytrwale dążyłeś. Pokazałeś ciężką pracę i zaangażowanie. Już wygrałeś, a poza tym podtrzymałeś rodzinną tradycję Dżajfchajzerów
  • Panie Filipie bardzo mi przykro. Widać było Pana pracę i zaangażowanie i to jak bardzo Pan się starał, by Pani Hania miała satysfakcję ze swojej pracy
  • Proszę nie myśleć nawet w taki sposób, jest Pan super osobowością jakich mało. Gorzej mam ja, bo to dla Pana oglądałam ten program po raz pierwszy od 15 stu lat
  • Nowe hasło dzajfchajzer, opatentuj nazwę

A wy co sądzicie o decyzji jury?

Filip Chajzer zostanie w Polsacie na dłużej? Zaskakująca odpowiedź Edwarda Miszczaka!

pasekkozak

scena z: Filip Chajzer, Hanna Żudziewicz, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Hanna Żudziewicz, Filip Chajzer, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Hanna Żudziewicz, Filip Chajzer, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Michał Kassin, Hanna Żudziewicz, Filip Chajzer, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Hanna Żudziewicz, Filip Chajzer, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Hanna Żudziewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Hanna Żudziewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Filip Chajzer, Hanna Żudziewicz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Hanna Żudziewicz, Filip Chajzer, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Filip Chajzer, fot. Paweł Wrzecion/AKPA