Filip Chajzer to jeden z najbardziej znanych polskich osobistości show-biznesu. Od kliku lat wzbudzał jednak swoją działalnością w telewizji i internecie wiele kontrowersji. Prezenter pojawił się teraz jako gość w podcaście „WojewódzkiKędzierski”.

Filip Chajzer rzucił wypowiedzeniem w TVN! Zygmunt Chajzer komentuje

Filip Chajzer szczerze o zmianach w „Dzień Dobry TVN”

Jak wiemy, przez wiele lat Filip Chajzer był częścią programu „Dzień dobry TVN” . W tym roku zrezygnował ze współpracy ze stacją, ze względu na nową dyrektor programową, która nie zaakceptowała jego jednoczesnej pracy z Radiu Zet. W swoich mediach społecznościowych Filip Chajzer poinformował fanów, że został wezwany „na dywanik” do TVN-u, a jego dotychczasowe działania poza stacją zostały uznane za działalność konkurencyjną i złamanie zapisów umowy.

Filip Chajzer otwiera bar, którego jeszcze u nas nie było! „Ten trend opanował już NYC”

Prowadzący nie omieszkali zapytać Filipa Chajzera o to, co sądzi o aktualnej sytuacji w programie śniadaniowym „DDTVN”. Prezenter przyznał, że zmiany nie wyszły stacji najlepiej.

Trochę sobie o tym myślałem, jak dotarła do mnie informacja, kto został nowym prowadzącym. Z jednej strony myślę sobie, no to już nie jest to „Dzień dobry TVN”. Prestiż tego programu, ta wielka estyma, którą tworzył Edward Miszczak, to jak ten program kreował rzeczywistością, kiedy była tam Kinga Rusin. Można było się zgadzać lub się nie zgadzać z tymi wstępami semi-politycznymi, którymi zaczynała program, ale to kiedyś było wartościowe, o tym się mówiło. – stwierdza Filip Chajzer

Filip Chajzer usłyszał, że zostało mu kilka miesięcy życia. Jego ojciec zdradza, co mu dolega

Dodał również, że program śniadaniowy za oceanem jest czymś ważnym dla widzów i tak było też przez pewien czas w Polsce. Teraz jednak uważa, że nie jest to na takim poziomie jak było wcześniej.

Telewizja śniadaniowa, to jest coś takiego, o czym gadasz potem w ciągu dnia. To nie jest specyfika Polski. W Ameryce to jest naprawdę wow. Tam prowadzący programy śniadaniowe, to jest top liga. W Polsce też. I właśnie. Ten program się zmienił, nie ma Edwarda Miszczaka, który tworzył sukces telewizji TVN, ta telewizja się zmienia. I czy mi się to podoba, czy nie, ważne, że ciesze się czyimś sukcesem. – mówi prezenter

Filip Chajzer,  fot. AKPA

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, fot. Gałązka/AKPA

Filip Chajzer,  fot. Krzemiński Jordan/AKPA