Mówiło się o romansie Edyty Herbuś i Kuby Wesołowskiego w TzG. Zobaczcie tylko, jak on na nią patrzył (WIDEO)
W sieci pojawił się fragment "Tańca z gwiazdami" z 2005 roku.
Edyta Herbuś wystąpiła w dwóch edycjach “Tańca z gwiazdami”.
W 2005 roku partnerowała aktorowi Kubie Wesołowskiemu. Wówczas media chętnie rozpisywały się o tej parze, jak dziś o Maffashion i Michale Danilczuku.
Kuba Wesołowski i Edyta Herbuś zajęli trzecie miejsce, chociaż większość edycji odstawali poziomem od pozostałych par.
Natomiast widzowie chętnie na nich głosowali i można się domyślić dlaczego… Wielu uważało, że pomiędzy parą iskrzy.
Na TikToku pojawił się fragment “Tańca z gwiazdami”, na którym widzimy zawstydzonego aktora obecnością Edyty Herbuś:
“Ona patrzy tym wzrokiem, jak dziecko, które chce koniecznie dostać zabawkę. Po prostu nie sposób jej odmówić” – mówi Wesołowski.
Następnie słyszymy tancerkę:
“Żeby chłop nie umiał kobity po udzie dotknąć”.
“Ja się naprawdę wstydzę” – przyznaje Kuba.
Na filmie gołym okiem widać, że Kuba Wesołowski zauroczył się Edytą Herbuś.
Po latach Piotr Gąsowski zapytał, czy między nią, a aktorem było coś więcej. Tancerka odpowiedziała:
“Myśmy mieli z “Kubuśkiem” totalną chemię, naprawdę total iskrzyło, ale wiesz co? Ja kochałam “Baraninę” [Tomasza Barańskiego – red.]! Zrozumiał to, jak już poznał “Baraninę”.
NIE W JEGO TYPIE