Gigi Hadid (24 l.) i Kendall Jenner (24 l.) są nie tylko jednymi z najlepiej zarabiających modelek na świecie, ale prywatnie celebrytki przyjaźnią się ze sobą. Kendall postanowiła skorzystać z okazji i zorganizowała babski wypad na miasto ze swoją BFF.

Bella i Gigi Hadid w towarzystwie Kai Gerber. Lansują kontrowersyjny trend w makijażu

Gigi Hadid i Kendall Jenner zorganizowały babski wieczór

Kendall Jenner od kilku dni przebywa w Nowym Jorku, w celach zawodowych. Celebrytkę można spotkać na ulicach wielkiego miasta. Ostatnio pisaliśmy o zmęczonej Jenner, która opuszczała studio zdjęciowe, po przepracowaniu 10 godzin, wyglądała na maksymalnie wyczerpaną. Tym razem paparazzi przyłapali modelkę w towarzystwie BFF – Gigi Hadid.

We wtorek wieczorem Kendall Jenner korzystając z wolnego wieczoru, spędziła czas z swoją przyjaciółką Gigi Hadid. Supermodelka została zauważona w drodze do mieszkania swojej przyjaciółki. Celebrytki udały się do włoskiej restauracji Carbone, która jest bardzo dobrze znana wśród gwiazd. Kendall przez cały wieczór towarzyszył jej ochroniarz. 

Styl Gigi Hadid i Kendall Jenner

Jenner najlepiej czuje się w prostych a zarazem klasycznych stylizacjach. Tym razem postawiła na podobny wybór. Kendall miała na sobie czarny golf, na który narzuciła skórzaną kurtkę w pistacjowym kolorze. Takie kurtki są teraz w trendach. Warto zajrzeć do szaf naszych mam, gdyż moda na ubrania z lat 90. powraca. Na dół Kendall ubrała skórzane spodnie o prostych nogawkach a także dziwaczne buty o kwadratowym wykończeniu.

Gigi na wieczór ubrała barwioną koszulę i dopasowaną do niej kurtkę. Połączyła cały look z czarnymi dżinsami i sznurowanymi traperami. Jej twarz była spuchnięta bardziej niż zwykle. Zastanawiamy się, czy modelka nie majstrowała przy swojej buzi. 

Kendall Jenner Gigi Hadid

Fot.FORUM/Backgrid USA

Czyja stylizacja bardziej się Wam podoba?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zmęczona Kendall Jenner opuszcza studio zdjęciowe po 10 godzinach sesji

Bohaterska Gigi Hadid uratowała show na pokazie mody CHANEL w Paryżu! NIKT nie był przygotowany na to, CO się stało

Te buty kochają Justin i Hailey Bieber, Bella Hadid i wiele innych gwiazd. Wiemy, gdzie je kupić

Gigi Hadid

Fot.FORUM/Backgrid USA

Gigi Hadid

Fot.FORUM/Backgrid USA

Kendall Jenner

Fot.FORUM/Backgrid USA

Sonda

poll-violet

Kendall Jenner upiła się na serio czy udaje?