We wrześniu Gigi Hadid i Zayn Malik po raz pierwszy zostali rodzicami. Para powitała na świecie córkę, którego imienia do dziś nie poznaliśmy. Wiele celebrytek przez kilka miesięcy mogłoby zasypać obserwatorów zdjęciami swojego dziecka, ale nie Gigi. Dlatego paparazzi tak chętnie fotografują ją na ulicach Nowego Jorku.

Gigi Hadid pokazała, co dostała od siostry pod choinkę. Nietypowy prezent

Gigi Hadid na spacerze z córką

Modelka długo ukrywała informację o tym, że jest w ciąży. Żeby zachować nieco więcej prywatności, na chwilę przed porodem, a następnie po urodzeniu córki spędzała czas na ranczo swoje mamy w Pensylwanii. Teraz wróciła do Nowego Jorku, gdzie coraz częściej można ją spotkać podczas spacerów z córką, którą Gigi pokazuje na Instagramie naprawę sporadycznie. I to tak, by nie pokazać jej twarzy.

Ostatnio modelka znów została zauważona na mieście. Wraz z przyjaciółką i córką udały się do restauracji na obiad, a później na wspólny spacer. Tak jak ostatnio, modelka starała się „ukryć” przed paparazzi i oprócz maseczki, która zakrywała znaczną część jej twarzy, miała na sobie także okulary i kapelusz. Stylowo wygląda?

ZOBACZ TEŻ:

Gigi Hadid pokazała zdjęcie brzucha dzień przed PORODEM

Gigi Hadid pokazała, jak urządziła pokój córki. Postawiła na odważny kolor

Gigi Hadid na spacerze w Nowym Jorku

Gigi Hadid/fot. The Mega Agency/Forum

Gigi Hadid wiezie córkę w wózku

Gigi Hadid/fot. The Mega Agency/Forum

Gigi Hadid na spacerze z córką i koleżanką

Gigi Hadid/fot. The Mega Agency/Forum

Gigi Hadid na spacerze z córką w wózku

Gigi Hadid/fot. The Mega Agency/Forum