Do tej pory fani modelki mogli podziwiać ją na zdjęciach zrobionych przez czyhających na nią paparazzi, teraz jednak gwiazda stanęła przed profesjonalnym fotografem, który przygotował sesję na potrzeby Biblii Mody.

Gigi Hadid chwali się płaskim brzuchem CZTERY miesiące po porodzie

Gigi Hadid – córka

Modelka i Zayn Malik ogłosili, że zostali rodzicami 24 września 2020 roku. Od tego czasu Gigi Hadid była regularnie widywana podczas spacerów z córką. Teraz wszystko wskazuje na to, że gwiazda wróciła do wykonywania swojego fachu.

Niedawno wydawnictwo Conde Nast ogłosiło, że marcowe wydania magazynu na całym świecie będą poświęcone kreatywności. Pięknej sesji zdjęciowej towarzyszy wywiad, w którym Gigi opowiedziała o macierzyństwie i porodzie. Jak sama przyznała, 14-godzinna akcja porodowa sprawiła, że zachowywała się jak obłąkana. W domowym porodzie modelce towarzyszyła siostra Bella, matka Yolanda, jej partner oraz położna z asystentką.

Gigi Hadid chwali się płaskim brzuchem CZTERY miesiące po porodzie

Modelka wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na poród domowy. Po pierwsze, z uwagi ograniczenia związane z pandemią, w szpitalu nie mogliby jej towarzyszyć najbliżsi. Po drugie, Gigi była pod dużym wpływem filmu dokumentalnego The Business of Being Born z 2008 roku, który krytycznie odnosił się do interwencji medycznych i przedstawiał udany poród w domu.

Oboje spojrzeliśmy na siebie i myśleliśmy, że to jest wezwanie – wyznała młoda mama.

Gigi opowiedziała również o porodzie bez znieczulenia.

Wiedziałam, że to będzie najbardziej szalony ból w moim życiu, ale muszę się temu poddać, mówiąc sobie „tak już jest – wyznała Hadidka. – Przyszedł taki moment, że zastanawiam się, jak by to było z znieczuleniem zewnątrzoponowym – dodała.

Okazało się jednak, że na znieczulenie byłoby i tak już za późno.

Gigi Hadid zdradziła, jak dowiedziała się o ciąży: „Miałam okropne mdłości”

Moja położna spojrzała na mnie i powiedziała:„ Ty to robisz. Nikt nie może ci pomóc. I tak przekroczyłaś punkt znieczulenia zewnątrzoponowego, więc parłabyś dokładnie w ten sam sposób w szpitalnym łóżku” – zwierzyła się Hadid.

Podziwiacie jej odwagę?

Gigi Hadid na pokazie mody, gdy była w ciąży.

Gigi Hadid na pokazie mody, gdy była w ciąży. Fot.Instagram/gigihadid

Gigi Hadid z córką w wózku

Gigi Hadid/fot. Backgrid USA/Forum

Gigi Hadid z córką na spacerze

Gigi Hadid/fot. Backgrid USA/Forum