Odkąd Gigi Hadid ogłosiła, że jest w ciąży, na próżno było szukać w jej mediach społecznościowych zdjęć z ciążowym brzuchem. Modelka pokazała, jak zmieniła się jej twarz w tym wyjątkowym okresie, nieco mówiła o tym, jak się czuje, ale nie pokazywała całej sylwetki.

Gigi Hadid w ciąży. Pokazała OGROMNY brzuch

Gigi Hadid zdradziła, dlaczego nie publikowała ciążowych zdjęć

Dopiero niedawno, pod koniec ciąży (Gigi ma termin porodu na wrzesień), opublikowała kilka fotografii z profesjonalnej sesji ciążowej. Dlaczego nie poszła śladem wielu celebrytek i nie dzieliła się fotkami z okresu ciąży?

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego nie dzielę się zdjęciami. Jestem w ciąży w trakcie pandemii, oczywiście moja ciąża nie jest najważniejszą rzeczą na świecie. Z tego powodu czułam, że moja ciąża nie jest czymś, czym muszę dzielić się z kimś więcej niż z rodziną i przyjaciółmi. (…) A później nastała sytuacja związana z ruchem Black Lives Matter i pomyślałem, że nasza obecność w mediach społecznościowych powinna być do tego wykorzystana – wyznała na livie na Instagramie.

Gigi Hadid lada moment URODZI. Jak spędzają z Zaynem ostatnie dni we dwoje?

Gigi dodała, że choć nie publikowała dotychczas zdjęć, to i tak się fotografowała. Zdradziła też, że z czasem zacznie pokazywać te zdjęcia. Jedną sesją ciążową już się pochwaliła. Może wkrótce udostępni też inne fotografie?

Robiłam zdjęcia ciążowego brzucha i wysyłałam do rodziny i znajomych. To było bardzo ekscytujące. Starałam się udokumentować ciążę, bo wiele osób mówiło, żebym nie przegapiła tego momentu. W przyszłości będę dzielić się takimi rzeczami. Po prostu nie spieszyło mi się, żeby teraz to robić. Chcę tego doświadczać i dużo zapisuję w swoim dzienniku – powiedziała.

ZOBACZ TEŻ:

Gigi Hadid zdradziła, w jaki sposób ukrywa ciążowy brzuch. Podzieliła się swoimi patentami

Gigi Hadid i Zayn Malik zaręczyli się? Jubiler pokazał ich bransoletki z wiele mówiącym symbolem

Gigi Hadid i Zayn Malik na gali Met.

Gigi Hadid i Zayn Malik/fot. Forum

Gigi Hadid i Zayn Malik na randce.

Gigi Hadid i Zayn Malik na randce. Fot.Forum/Backgrid USA.